"Zniszczenia w setkach tysięcy, wstyd!". Kibice Lecha i ŁKS-u zdemolowali stadion Widzewa [ZDJĘCIA]

"Zniszczenia w setkach tysięcy, wstyd!". Kibice Lecha i ŁKS-u zdemolowali stadion Widzewa [ZDJĘCIA]
Norbert Barczyk / PressFocus
Widzew Łódź z pewnością nie będzie dobrze wspominał niedzielnego meczu PKO Ekstraklasy z Lechem Poznań. Gospodarze przegrali z "Kolejorzem", a na dodatek w sektorze gości doszło do sporej demolki.
Na stadionie beniaminka niemal co kolejkę stawiają się dziesiątki tysięcy kibiców, a piłkarze Widzewa mogą liczyć na głośne wsparcie. Powrót łodzian do Ekstraklasy był sporym wydarzeniem dla miejscowych fanów.
Dalsza część tekstu pod wideo
Na dodatek podopieczni Janusza Niedźwiedzia bardzo dobrze radzą sobie w całych rozgrywkach, mając tylko kilka punktów straty do podium. W niedzielę przegrali jednak z Lechem Poznań. Więcej na temat tego spotkania pisaliśmy TUTAJ.
Porażka z mistrzami Polski to jednak nie jedyny problem Widzewa. Kibice gości dokonali bowiem sporych zniszczeń na stadionie. Informuje o tym Marcin Szypszak z "TVP 3 Łódź".
Według jego relacji fani Lecha wspierani byli przez fanatyków ŁKS-u Łódź, czyli lokalnego rywala Widzewa. Zniszczenia na stadionie mają opiewać na setki tysięcy złotych.
Dziennikarz dołączył zdjęcia, na których widać między innymi wyłamane krzesełka czy brud pozostawiony w łazienkach oraz strefie gastronomicznej. Nie brakuje także obraźliwych napisów.
Według Szypszaka zachowanie kibiców Lecha i ŁKS-u będzie miało także konsekwencje dla innych drużyn. Sektor gości na stadionie Widzewa ma być bowiem zamknięty do końca sezonu.
Redakcja meczyki.pl
Maciej Pietrasik19 Mar 2023 · 22:05
Źródło: Marcin Szypszak

Przeczytaj również