Piotr Zieliński kontuzjowany! Polak zwijał się z bólu po brutalnym ataku zawodnika Realu Madryt [WIDEO]

Piotr Zieliński kontuzjowany! Polak zwijał się z bólu po brutalnym ataku zawodnika Realu Madryt [WIDEO]
Screen Twitter
Piotr Zieliński nie dokończył meczu Real Madryt - Napoli. Reprezentant Polski musiał zejść z boiska po ostrym wejściu Antonio Rudigera. Niemiec za swój faul nie zobaczył nawet żółtej kartki.
Piotr Zieliński znalazł się w podstawowym składzie na spotkanie z Realem Madryt, o czym pisaliśmy TUTAJ. Reprezentant Polski miał spore problemy z przejęciem kontroli w środku pola, gdzie bardziej widoczni byli zawodnicy "Królewskich".
Dalsza część tekstu pod wideo
W drugiej połowie zawodnik Napoli obejrzał nawet żółtą kartkę za faul na przeciwniku. Co więcej, kwadrans później siedział już na ławce rezerwowych, ale nie wynikało to wyłącznie z taktycznego pomysłu Waltera Mazzarriego.
"Zielek" został bowiem bardzo ostro potraktowany przez Anotnio Rudigera. Obrońca Realu Madryt tak wybijał piłkę, że przy okazji z impetem wbił się w udo naszego pomocnika.
Mimo tego stoper nie obejrzał nawet żółtej kartki, a kadrowicz Michała Probierza zwijał się z bólu na murawie. W takim stanie nie mógł kontynuować gry, wobec czego został zastąpiony przez Eljifa Elmasa. Na ławce rezerwowych siedział wyraźnie obolały, ale na ten moment nie wiadomo, jak poważny jest odniesiony uraz.
Ostatecznie Napoli przegrało w Madrycie 2:4 (1:2) i wciąż nie jest pewne awansu z fazy grupowej. Jeśli Włosi przegrają z Bragą więcej niż jedną bramką, to wystąpią jedynie w Lidze Europy. Szczegóły znajdziecie TUTAJ.
Redakcja meczyki.pl
Hubert Kowalczyk29 Nov 2023 · 23:15
Źródło: własne

Przeczytaj również