Piotr Zieliński z pierwszą asystą w sezonie, świetnie obsłużył Osimhena. "W końcu się rozkręcił" [WIDEO]

Screen z Twittera
Piotr Zieliński popisał się ładną asystą w niedzielnym meczu włoskiej Serie A. Polak już w 11. minucie znakomicie obsłużył Victora Osimhena, który otworzył wynik spotkania z Cagliari.
Podopieczni Luciano Spallettiego w obecnym sezonie idą na razie jak burza. Wygrali komplet spotkań i przed szóstą kolejką zajmowali pozycję lidera Serie A.
Do coraz lepszej formy dochodzi też Piotr Zieliński. Wygląda na to, że Polak uporał się już z kontuzją odniesioną na inaugurację rozgrywek. Potwierdził to w spotkaniu z Cagliari.
Już w 11. minucie spotkania Polak zaliczył asystę przy trafieniu Victora Osimhena. 27-latek świetnie urwał się prawą stroną boiska po zagraniu Anguissy.
Zieliński popędził do piłki i zdołał dopaść ją przed linią końcową. Znakomicie dograł do nigeryjskiego napastnika, który z bliska trafił do siatki.
- W czwartek pierwszy gol w sezonie, dzisiaj pierwsza asysta. W końcu się Zieliński rozkręcił - skomentował na Twitterze nasz dziennikarz, Michał Borkowski.
Ostatecznie Napoli wygrało całe spotkanie 2:0. W drugiej połowie rezultat z rzutu karnego podwyższył Lorenzo Insigne. Pełną relację z tego meczu możecie przeczytać TUTAJ.
Maciej Pietrasik26 Sep 2021 · 21:13