Popis Bayernu Monachium! Robert Lewandowski i spółka rozbili Bayer Leverkusen [WIDEO]

Philippe Ruiz/Pressfocus
Autor: Adam Kłos 17 paź 2021 | 17:18
Bayern Monachium zdemolował Bayer Leverkusen w hicie Bundesligi. Bawarczycy wygrali aż 5:1 i umocnili się na pozycji lidera tabeli.
Wynik meczu już w 4. minucie otworzył Robert Lewandowski. Polak efektownym strzałem piętą trafił do siatki, przerywając passę dwóch kolejek bez gola w Bundeslidze.
Bayern poszedł za ciosem i nadal atakował "Aptekarzy", którzy kompletnie nie radzili sobie w defensywie. Po dwóch kwadransach podopieczni Juliana Nagelsmanna wyprowadzili serię zabójczych ciosów.
Najpierw w 30. minucie "Lewy" skompletował dublet, wykorzystując asystę Alphonso Daviesa.
W 34. minucie do siatki trafił Thomas Mueller, a kilkadziesiąt sekund później na 4:0 podwyższył Serge Gnabry. Jeszcze przed przerwą skrzydłowy strzelił drugiego gola. Do przerwy Bayern prowadził pięcioma golami.
W drugiej połowie przebudziła się ofensywa Bayeru Leverkusen. Rozmiary porażki zmniejszył Patrik Schick, który wykorzystał asystę Floriana Wirtza.
Julian Nagelsmann zdecydował się zdjąć największe gwiazdy. Już w przerwie zmieniony został Leon Goretzka. W 65. minucie boisko opuścili Lewandowski i Mueller. W kolejnych minutach Bawarczycy nie naciskali, aby zdobywać kolejne bramki.
Wszystkie bramki z tego meczu:
Bayern ostatecznie wygrał i znów usadowił się na fotelu lidera Bundesligi. Przewaga "Die Roten" nad drugą w tabeli Borussią Dortmund wynosi jeden punkt. Bayer jest trzeci.

1504 PLN

Oferta powitalna 1504 PLN złożona z aż trzech bonusów! 235 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

2720 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład, z obrotem 1x po dowolnym kursie! Do tego 20 PLN za darmo i 2100 PLN od drugiej wpłaty

1534 PLN

Zwrot do 1300 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty oraz 34 PLN freebet po pierwszej wpłacie

Fuksiarz
500 PLN

Cashback 500zł bez obrotu na start, a potem cashback od każdego kuponu. Kod promocyjny MECZYKI

0
Jak czytam komentarze Turbo_debila i czaczaczoczo to odnosze wrazenie ze to jedna i ten sam chuj XD.
17 paź 18:14
0
Tu jest wiele takich multikont. Np. te profile to jedna i ta sama osoba:

Założył dwa konta w których podaje się za kibica Realu i pisze w komentarzach że sędziowie pomagają jego drużynie :D
18 paź 21:26
0
bo ta strona juz calkiem chyba na psy zeszła niikt na tym nie panuje jest tylko coraz gorzej
17 paź 18:26
0
ten drugi śmietnik dostał bana i założył nowe konto xDDD jak można byc tak tępy, by stracic konto a potem plakać na moderacje ze to tylko twoja wlasna opinia hehe XD ale go musi dupsko piec ze 40 komentarzy na dzien napisal XDDDDDD
18 paź 21:25
0
widocznie są takie umysłowe parapety z wystającymi kozami z nosa tego nie przewidzisz takiemu to pałą przez łeb i zastanowi sie na drugi raz co pisze
a to hejtowanie jednego ze zjebów z dopiskiem psg takiemu to jedno odciac neta i prąd moze by sie troche szczyl szacunku nauczył bo pisze i pisze a sam pewnie nie umial by piłki kopnąc a co dopiero strzelic do pustej bramki :D
17 paź 18:46
0
H@H@H@ Szerloki dzieciuchy H@H@H@H to, że inteligencją nie grzeszycie wiedziałem, ale że aż tak H@H@H@H@.
17 paź 17:34
0
Szoszonsolo , grozik i inne kurwy z PSG w nazwie , co pierdolą na Roberta , śmiecie jebane zapchlone półprodukty wydalania , co waszą stara bierze kurwa pleja dwójkę w neonecie na raty , gardzę wami ale czas i życie was wyjaśnii jebać was przychlasty
17 paź 17:42
0
Daj sobie z nim spokoj. Mi sie wydaje ze ten caly turbo_zjeb i czaczaczoczo to jedna i ta sama osoba. Szkoda klawiatury na takie scierwo. Mnie najbardziej zalamuje to ze na meczykach nikt takich zjebow nie banuje.