Popis młodzieżowych reprezentantów! Polacy rozbili rówieśników z Anglii [WIDEO]

Reprezentacja Polski do lat 17 odniosła okazałe zwycięstwo. Biało-czerwoni rozbili rówieśników z Anglii 5:0.
W pierwszym meczu o Puchar Syrenki 2022 podopieczni Marcina Włodarskiego wygrali 5:2 z Uzbekistanem. Dwa dni temu biało-czerwoni przegrali 0:2 z Portugalią.
Dziś nasi reprezentanci kapitalnie rozpoczęli mecz z Anglikami. Już w 10. minucie do siatki trafił Filip Wolski. W 43. minucie prowadzenie podwyższył Mike Huras. 16-latek wykończył akcję zainicjowaną znakomitym podaniem Karola Borysa.
W 49. minucie Huras skompletował dublet. Wejście smoka z ławki rezerwowych zaliczył z kolei Krzysztof Kolanko, który na kwadrans przed końcem meczu trafił na 4:0.
Wynik meczu ustalił Mike Huras, strzelając hat-tricka. Polska wygrała z Anglią 5:0, dzięki czemu zajęła trzecie miejsce w Pucharze Syrenki.
Spotkanie w rozmowie z naszym dziennikarzem, Radosławem Przybyszem, podsumował Marcin Włodarski. Selekcjoner podkreślił, że często nie dowartościujemy polskich zawodników, którzy pokazali dziś, że nie muszą być wcale gorsi od rówieśników z innych państw.
Adam Kłos27 Sep 2022 · 13:12
Źródło: Twitter