Popis Ondreja Dudy w Bundeslidze. Były piłkarz Legii Warszawa uderzył w stylu Zidane'a [WIDEO]

Autor: Daniel Makarewicz 23 kwi 2021 | 21:27
FC Augsburg przegrał z 1. FC Koeln w 31. kolejce Bundesligi. W pierwszej połowie spotkania koncert dał Ondrej Duda. Były gracz Legii Warszawa zdobył dwie bramki. Pierwsza z nich była wyjątkowej urody.
Dzisiejsze spotkanie w wyjściowym składzie Augsburga rozpoczął Rafał Gikiewicz. Polski golkiper po pierwszej połowie nie miał jednak powodów do zadowolenia.
Bramkarz trzy razy musiał wyciągać piłkę z siatki. Dwukrotnie pokonał go Ondrej Duda. Były zawodnik Legii Warszawa najpierw trafił do siatki w 8. minucie. Wówczas popisał się znakomitym uderzeniem z woleja. Słowak zachwycił dziennikarzy. Nie brakował porównań do samego Zinedine'a Zidane'a.
- Niech ta kolejka Bundesligi będzie jak gol Dudy - napisał Sebastian Chabiniak.
- Zinedine Duda - dodał Maciej Kruk.
Duda dublet ustrzelił w 33. minucie. Tym razem pokazał się na 10. metrze, uderzył z pierwszej piłki i Gikiewicz mógł tylko patrzeć jak futbolówka ląduje w siatce.
Te dwa trafienia rozdzielił Kainz. Pomocnik w 23. minucie oddał płaski strzał i po chwili mógł wznieść ręce w geście triumfu.
Mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 2:3. Jedną z bramek dla gospodarzy zdobył Robert Gumny. TUTAJ zobaczysz trafienie Polaka.

2720 PLN

Oferta na EURO 2020 w Fortunie! 600 PLN bez ryzyka, 20 PLN bez depozytu i 2100 PLN od wpłaty!

584 PLN

Z kodem promocyjnym MECZYKI cashback 500 PLN + freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę + bonus 50 PLN

ETOTO
Tylko do 29.06!

TYLKO DO 29.06, GODZ. 23:59! 5 PLN bez depozytu i 100 PLN zakład bez ryzyka, bez obrotu. Jeśli przegrasz, otrzymujesz kasę z powrotem i możesz ją od razu wypłacić.