Popis Ondreja Dudy w Bundeslidze. Były piłkarz Legii Warszawa uderzył w stylu Zidane'a [WIDEO]

FC Augsburg przegrał z 1. FC Koeln w 31. kolejce Bundesligi. W pierwszej połowie spotkania koncert dał Ondrej Duda. Były gracz Legii Warszawa zdobył dwie bramki. Pierwsza z nich była wyjątkowej urody.
Dzisiejsze spotkanie w wyjściowym składzie Augsburga rozpoczął Rafał Gikiewicz. Polski golkiper po pierwszej połowie nie miał jednak powodów do zadowolenia.
Bramkarz trzy razy musiał wyciągać piłkę z siatki. Dwukrotnie pokonał go Ondrej Duda. Były zawodnik Legii Warszawa najpierw trafił do siatki w 8. minucie. Wówczas popisał się znakomitym uderzeniem z woleja. Słowak zachwycił dziennikarzy. Nie brakował porównań do samego Zinedine'a Zidane'a.
- Niech ta kolejka Bundesligi będzie jak gol Dudy - napisał Sebastian Chabiniak.
- Zinedine Duda - dodał Maciej Kruk.
Duda dublet ustrzelił w 33. minucie. Tym razem pokazał się na 10. metrze, uderzył z pierwszej piłki i Gikiewicz mógł tylko patrzeć jak futbolówka ląduje w siatce.
Te dwa trafienia rozdzielił Kainz. Pomocnik w 23. minucie oddał płaski strzał i po chwili mógł wznieść ręce w geście triumfu.
Mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 2:3. Jedną z bramek dla gospodarzy zdobył Robert Gumny. TUTAJ zobaczysz trafienie Polaka.
Daniel Makarewicz23 Apr 2021 · 21:27
Źródło: twitter/własne