PSG. Poważna kontuzja Neymara! Brazylijczyk opuścił murawę na noszach [WIDEO]

Poważna kontuzja Neymara! Brazylijczyk opuścił murawę na noszach [WIDEO]
PSG mierzy się z Lille w 24. kolejce Ligue 1. W trakcie spotkania Neymar doznał poważnej kontuzji.
Brazylijczyk bardzo dobrze rozpoczął dzisiejszy mecz. W pierwszej połowie strzelił gola i dołożył do tego asystę.
Po przerwie 31-latek musiał zejść z boiska. W jednej z akcji piłkarz poważnie uszkodził kostkę po tym, jak źle postawił nogę na murawie.
Powtórki pokazały, że Neymar prawdopodobnie doznał skręcenia kostki. Murawę opuścił na noszach ze łzami w oczach.
Uraz Neymara to fatalna informacja dla PSG. W tym sezonie Brazylijczyk jest jednym z liderów drużyny, o czym świadczy bilans 18 bramek i 17 asyst w 29 rozegranych spotkaniach.
PSG pokonało Lille 4:3. W doliczonym czasie gry bramkę na wagę zwycięstwa zdobył Leo Messi, co możecie zobaczyć TUTAJ.
Adam Kłos19 Feb 2023 · 14:19