PSG zagra w półfinale Ligi Mistrzów! Francuzi w niesamowitych okolicznościach pokonali Atalantę [WIDEO]

Autor: Daniel Makarewicz 12 sie 2020 | 22:57
PSG gra dalej w Lidze Mistrzów! Francuska drużyna dziś na Estadio da Luz w dramatycznych okolicznościach pokonała Atalantę 2:1 (0:1) w ćwierćfinale tych prestiżowych rozgrywek.
Starcie w Lizbonie rozpoczęło się od dwóch zmarnowanych okazji. Najpierw prosto w Navasa uderzył Gomez, a po chwili fatalnie spudłował Neymar. Brazylijczyk wyszedł sam na sam z golkiperem Atalanty, ale posłał piłkę wyraźnie obok bramki. Kylian Mbappe tylko złapał się za głowę, gdy zobaczył to zagranie.
W kolejnych minutach to ekipa z Serie A była bliższa objęcia prowadzenia. Navas musiał pokazać najwyższe umiejętności po uderzeniach Hateboera czy Caldary. W 27. minucie wysiłki piłkarzy Atalanty przyniosły efekt. W pole karne wpadł Zapata, który dość przypadkowo odegrał do Pasalicia. Chorwat był niepilnowany i przymierzył prosto w okienko bramki PSG.
Gracze PSG rzucili się do odrabiania strat. Aktywny był Neymar, który starał się napędzać grę swojej drużyny. Brazylijczyk popisywał się indywidualnymi umiejętnościami, ale nie miał wsparcia ze strony kolegów. Niewidoczny był Mauro Icardi.
Neymar mógł wyrównać stan spotkania jeszcze przed przerwą, ale znów fatalnie przestrzelił w polu karnym przeciwnika.
W drugiej połowie Włosi mogli podwyższyć prowadzenie, ale z bliska pomylił się Djimsiti. W 60. minucie na boisku pojawił się Kylian Mbappe. Francuz wziął w obroty Hateboera i od razu ożywił grę PSG. Podopieczni Thomasa Tuchela zaczęli coraz mocniej naciskać na przeciwników.
W 74. minucie Mbappe urwał się na lewym skrzydle, wpadł w pole karne i uderzył, ale Sportiello zdołał odbić ten strzał. Kilka chwil później boisko z powodu kontuzji opuścił Navas, a w jego miejsce pojawił się Rico.
Zawodnicy z Paryża do końca walczyli o remis. Jak się jednak okazało, udało im się zgarnąć całą pulę. Gracze PSG do wyrównania doprowadzili w 90. minucie. Wówczas w zamieszaniu podbramkowym Marquinhos z bliska skierował piłkę do siatki.
To nie był jednak koniec emocji. W doliczonym czasie gry Maxim Choupo-Moting wykorzystał podanie od Mbappe i dobił Atalantę. Tym samym w niesamowitych okolicznościach dał swojej drużynie awans do półfinału. W nim mistrzowie Francji zagrają ze zwycięzcą starcia RB Lipsk - Atletico Madryt.
1260 PLN

Dwa Trzy bonusy na start, o łącznej wartości 1225 1260 PLN. Kod rejestracyjny: MEGABONUS

3100 PLN

"Pakiet Pudziana" w wysokości 3000 PLN na start gry oraz "Siano wraca", czyli 100 PLN bez ryzyka

Tydzień bez ryzyka dla nowych graczy w Superbet. Cashback 500 PLN + 50 PLN na start

Dyskusja 258

13 sie 2020 | 22:34
0
Brawo PSG! Zamknęli mi i wielu innym usta. To co pod koniec zrobili, ten comeback, na prawdę szacunek!
13 sie 2020 | 18:18
0
Wielkie brawa paryżan za comeback.Trzeba powiedzieć sobie szczerze,Atalanta w 2 połowie już byli znacznie słabi,a PSG miało już przewagę.
13 sie 2020 | 18:07
0
Szkoda Atalanta. Teraz można gdybać co by było gdyby żona Ilicica się nie skurwiła... Może półfinał LM i może nawet Scudetto... Cóż najpiękniej i najofensywniej grająca drużyna z maleńkim budżetem odpada w swoich ostatnich 5 minutach w LM...
13 sie 2020 | 15:41
0
Lubie LM wiec ogladalem meczyk choc zadnej z tych druzyn nie kibicuje. gdyby ten war zadzialal to dalej byloby 1:0 dla atalanty. Najwidoczniej komus na gorze to bybylo nie wsmak wiec nawet powtorek nie bylo z tych dwoch spalonych
13 sie 2020 | 13:44
0
Pecha to miała twoja stara że Cię urodziła, klasa PSG, dominacja kompletna gry trochę pechw to psg miało że z 1 połowy nie schodziło 3 do 1 ale chłopaki się rozkręca
14 sie 2020 | 23:24
0
Jestes kbiicem psg i bayernu. jak bedzie taki final za kim jestes ?:D
15 sie 2020 | 13:09
0
Jak będzie final PSG vs Bayern to po prostu siadam i delektuje się swoim szczęściem.
13 sie 2020 | 13:24
0
jebac kurwsg
13 sie 2020 | 12:34
0
Wygrały pieniądze i nazwiska, choć Atalanta była naprawdę blisko. Po prostu pech. W ćwierćfinale Atleti się po nich przejadą.
0
Ciesz się kolego bo już nie dużo wam zostało zara będzie PSG adios mucios gracias
14 sie 2020 | 00:45
Jaki frajer. Kasuj konto trolu bez matury.
0
Jaki frajer z ciebie. Kasuj konto trollu bez matury.
14 sie 2020 | 00:46
0
A ten półfinał to se chyba narysujesz.
15 sie 2020 | 15:35
0
Z tego co pamietam hetowales psg tez a teraz im kibicujesz? Ty sie w szmuglera bawisz ? :D
13 sie 2020 | 11:21
0
Mamy to!!! Allez Paris!
13 sie 2020 | 10:54
0
Atalanta nie w swoim żywiole. To nie jest drużyna od obrony. Było widać ile miejsca zostawiają Mbappe. Powinni im poderżnąć gardło póki mogli. Szkoda, ale szmaty zostaną wyjaśnione. Atletico akurat potrafi się bronić, a do finału Paryskie kurwy nie powinny wkraczać dla własnego dobra - albo maszyna z Bawarii albo z Manchesteru. Jak można takie gówno wspierać, lubić czy nawet szanować jak ich drużynę można równie dobrze nazwać FC FRANCE FOOTBALL!!!
0
Mozesz to ty co najwyżej wziąć na przysiad ta puste butelkę picollo po wczorajszej imprezie cieciu
13 sie 2020 | 06:35
0
Trzeba przyznać, Neymar zrobił robotę. Ale mam nadzieję że jeśli Atletico pokona RB Lipsk, to wyeliminuje PSG :).
13 sie 2020 | 06:06
Gole dla PSG padły w końcówce, ale trzeba przyznać, że grali lepiej w piłkę w przeciągu całego meczu. Neymar nie Mbappe zrobili różnicę jakości. Nejmarek oprócz tego, że zmarnował dwie sety to woził obrońców niemiłosiernie w tym meczu.
0
Gole dla PSG padły w końcówce, ale trzeba przyznać, że grali lepiej w piłkę w przeciągu całego meczu. Neymar i Mbappe zrobili różnicę jakości. Nejmarek oprócz tego, że zmarnował dwie sety to woził obrońców niemiłosiernie w tym meczu.
13 sie 2020 | 03:15
0
Szczerze mówiąc, to Neymar zaimponował mi dzisiaj po raz pierwszy.
13 sie 2020 | 02:30
0
NIE MOGĘ ZASNĄĆ PO TYM MECZU! CO ZA DZIEŃ! CO ZA DZIEŃ! PSG PO RAZ KOLEJNY UDOWODNIŁO ŻE JEST NAJLEPSZE W EUROPIE NIEZALEŻNIE OD TEGO ILE JADU WYSRACIE NA ŚWIAT! PRAWDA JEST TAKA ŻE DZIŚTRIUMFOWAŁ FUTBOL A HEKTERZY DUPA CICHO! ALLEZ PARIS!
13 sie 2020 | 05:49
Obiektywnie będzie najlepsze w Europie, gdy wygra LM. W latach poprzednich nawet w pierwszej 4 ich nie było. Więc nie wiem o czym piszesz kolego.
0
Obiektywnie/formalnie, PSG będzie najlepsze w Europie, gdy wygra LM. W latach poprzednich nawet w pierwszej 4 ich nie było. Więc nie wiem o czym piszesz kolego.
13 sie 2020 | 06:55