Real Madryt odrobił stratę i pokonał Real Sociedad. Gareth Bale otrzymał ogromną porcję gwizdów [WIDEO]

alphaspirit / shutterstock
Real Madryt pokonał Real Sociedad 3:1 (1:1) w meczu 14. kolejki La Ligi. W trakcie meczu na murawie pojawił się Gareth Bale, który przy każdej możliwej okazji był wygwizdywany przez kibiców "Królewskich".
Spotkanie rozpoczęło się bardzo źle dla ekipy gospodarzy. Już w 2. minucie Sergio Ramos popełnił fatalny błąd, który wykorzystał Willian Jose.
"Królewscy" próbowali wyrównać, ale musieli też uważać na śmiałe akcje gości, którzy po zdobyciu bramki nabrali wiatru w żagle. Obie ekipy groźnie atakowały, ale to Real Madryt cieszył się z kolejnych trafień.
Kilka minut przed przerwą wyrównującą bramkę strzelił Karim Benzema. Z rzutu wolnego piłkę wrzucił Luka Modrić, a Francuz uderzył ją... klatką piersiową.
Druga połowa - jak pierwsza - zaczęła się od gola. Tym razem jednak dla Realu Madryt. Luka Modrić podał do Federico Valverde, a ten oddał strzał. Piłka po rykoszecie wpadła do bramki rywali obok zaskoczonego golkipera Realu Sociedad.
Dwadzieścia minut później stadion aż zadrżał od gwizdów, które rozległy się na trybunach. Spiker ogłosił, że dojdzie do zmiany - w miejsce Rodrygo miał wejść Gareth Bale. Gwizdy towarzyszyły Walijczykowi podczas wejścia na murawę, a także podczas każdego kontaktu z piłką.
Na trybunach znalazł się także transparent odnoszący się do napisu na fladze, którą po awansie reprezentacji Walii na Euro 2020 zaprezentował Bale.
News random
Kilka minut później "Królewscy" podwyższyli prowadzenie. Gola strzelił Luka Modrić, a udział w akcji bramkowej miał m.in. Gareth Bale.
Dzięki zwycięstwu Real Madryt znów zrównał się punktami z liderującą tabeli La Ligi FC Barceloną. Real Sociedad znajduje się na 5. miejscu.