Liga Mistrzów. Rewelacyjna parada Wojciecha Szczęsnego. Polak uratował Juventus [WIDEO]

Rewelacyjna interwencja Wojciecha Szczęsnego! Polak uratował Juventus przed stratą gola [WIDEO]
cristiano barni / shutterstock.com
Wojciech Szczęsny popisał się świetną interwencją w meczu Atletico z Juventusem. Ostatecznie drużyna Polaka przegrała 0:2.
Szczęsny w pierwszej połowie dwukrotnie interweniował po silnych strzałach z dystansu: najpierw pewnie złapał piłkę po uderzeniu Thomasa Parteya, a później popisał się dobrą paradą po bombie Antoine'a Griezmanna z rzutu wolnego.
Francuz był blisko pokonania Szczęsnego także w drugiej połowie. W 53. minucie gwiazdor Atletico wbiegł w pole karne i od razu zdecydował się na lobowanie reprezentanta Polski. Ten dosięgnął jednak wysoko lecącej piłki i końcami palców zbił ją na poprzeczkę.
Dla Szczęsnego mecz z Atletico to siódmy występ w tej edycji Ligi Mistrzów. Łącznie puścił w nich sześć goli.
Kamil Kaczmarek20 Feb 2019 · 22:22