Trzy gole i asysta Roberta Lewandowskiego! Polak o jedno trafienie od rekordu Gerda Muellera! [WIDEO]

Autor: Daniel Makarewicz 8 maj 2021 | 18:38
Robert Lewandowski goni legendarny rekord Gerda Muellera! Polak dziś w meczu z Borussią Moenchengladbach trzy razy wpisał się na listę strzelców. Co więcej - zanotował też asystę.
Dwutygodniowa przerwa w rozgrywkach Bundesligi dobiegła już końca. Chwila oddechu dobrze zrobiła piłkarzom Bayernu, którzy mają za sobą wymagające miesiące.
"Lewy" znalazł się w wyjściowym składzie na starcie ze "Źrebakami". Podopieczni Hansiego Flicka przed pierwszym gwizdkiem dowiedzieli się, że zdobyli mistrzowski tytuł. To nie wpłynęło jednak na ich postawę.
Polski snajper od pierwszych minut był aktywny. W jego ruchach widać było dużą werwę. Starania Polaka przyniosły efekt niezwykle szybko, bo już w 2. minucie. Z lewej strony dośrodkował David Alaba, ale "Lewy" opanował piłkę i strzałem z półwoleja pokonał Sommera.
To nie był koniec popisu Polaka. W 34. minucie dostał podanie od Muellera, błyskawicznie złożył się do uderzenia z powietrza i w efektowny sposób wpisał się na listę strzelców.
32-latek hat-tricka skompletował w 66. minucie. Wówczas pewnie wykorzystał rzut karny i mógł wymownie okazać swoją radość.
Lewandowski w tym sezonie Bundesligi zdobył już 39 goli. Polak tym samym jest coraz bliżej wyrównania rekordu Gerda Muellera.
Jakby tego mało, "Lewy" pokazał się także w roli asystenta. W 44. minucie podał do Comana, który mocnym uderzeniem umieścił piłkę w siatce.
"Lewy" swój dorobek może poprawić jeszcze w dwóch meczach. Bayern w tym sezonie Bundesligi zmierzy się jeszcze z Freiburgiem i Augsburgiem.
Bayern ostatecznie wygrał 6:0. O przebiegu spotkania przeczytasz TUTAJ.
TYLKO DO 19.06, 23:59. Bez wpłaty własnej, bez ryzyka i bez obrotu w ETOTO z kodem MECZYKI5 - SPRAWDŹ

2720 PLN

Oferta na EURO 2020 w Fortunie! 600 PLN bez ryzyka, 20 PLN bez depozytu i 2100 PLN od wpłaty!

584 PLN

Z kodem promocyjnym MECZYKI cashback 500 PLN + freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę + bonus 50 PLN

ETOTO
Tylko do 29.06!

TYLKO DO 29.06, GODZ. 23:59! 5 PLN bez depozytu i 100 PLN zakład bez ryzyka, bez obrotu. Jeśli przegrasz, otrzymujesz kasę z powrotem i możesz ją od razu wypłacić.

Dyskusja 94

8 maj 2021 | 18:41
0
Jedziesz Lewy! Świetny początek!
8 maj 2021 | 19:29
0
Szkoda, że mu Coman nie oddał przy golu na 4-0, bo Lewy został idealnie, obrońcy klasycznie wszyscy wbiegli w bramkę, Lewy miał puste pole żeby z lekkiej piłki po ziemi odegranej do Comana przymierzyć w na wpół pustą bramkę. Ale jeszcze druga połowa, oby wpadł choć jeszcze jeden.
8 maj 2021 | 20:20
0
w tej ogorkowej lidze neymar to by pewnie z 60 bramek strzelil
8 maj 2021 | 20:40
0
Pewnie tak ale na szczęście będzie mógł się cieszyć z drugiego miejsca w lidze. To ogromny sukces w lidze ogórków.
8 maj 2021 | 20:55
0
Haha ale się ośmieszyłeś tą wypowiedzią, w lidze francuskiej, która jest powszechnie uważana za słabsza niż niemiecka strzelił 7 goli, przecież to jakaś kpina i on miałby mieć ZP ???
8 maj 2021 | 23:23
0
chłopie, kurde... Ney, to by miał problem w Bundeslidze połowę tego strzelić, heh. A co dopiero 60 goli... Dlatego, albo nie wiesz co piszesz albo troll'ujesz tu nam :)
9 maj 2021 | 15:21
Hahaha, turlam się ze śmiechu jak Neymar od powieu wiatru
0
Hahaha, turlam się ze śmiechu jak Neymar od powiewu wiatru
8 maj 2021 | 18:43
0
Życzę mu hattricka, by w następnych dwóch meczach miał mniej presji. Oby pobił rekord Gerda Müllera, bo jak nie on to kto?
8 maj 2021 | 19:01
0
A ja uważam odwrotnie Ger Muller to postać legendarna, nie zabierajmy cesarzowi, tego co cesarskie. Lewy jest świetnym napastnikiem, ale mimo to w ostatniej dekadzie było co najmniej kilku lepszych od niego, dlatego jego nazwisko przy tym rekordzie było by krzywdzące w stosunku do legendy Mullera.
8 maj 2021 | 19:03
0
Jako kibic Bayernu życze mu żeby wyrównał rekord.
8 maj 2021 | 19:13
Do tej pory myślałem że jesteś w top 10 debili na tym portalu, ale dzięki tej wypowiedzi awansowałeś na 1 miejsce. Gratulacje za bycie tym "najlepszym" debilem.
0
8 maj 2021 | 20:52
0
No kolego, mógłbyś być wobec mnie bardziej miły. Debilizm to dolegliwość polegająca na posiadaniu poniżej 70 IQ, a ja mam jednak prawie dwa razy więcej. Tak czy siak, dzięki że chociaż uważasz mnie za najlepszego, a nie najgorszego, chyba jedyny pozytyw wypływający z twojego komentarza. Pozdro!
8 maj 2021 | 19:27
0
Masz rację. Ten będzie? nie odebraniem TRONU ale nowym TRONEM bo kiedyś się grało inaczej. Bramek strzelało więcej a obrońcy nie byli tacy TWARDZI ;-)
8 maj 2021 | 19:46
Jesteś idiota, przepraszam ale tak jest 😂
0
Jesteś idiotą, przepraszam ale tak jest 😂
0
Jestem idiotą bo ty tak uważasz? Bez urazy, ale jakbym na przykład powiedział, że myślę, że na co dzień jesteś męską dziwką, to też było by to prawdą?
8 maj 2021 | 23:26
0
nie no, kolejny... :) Chłopie, ale bzdury piszesz... Rekordy są po to, żeby je pobijać i ustanawiać nowe. My zaś powinniśmy się cieszyć, że po tylu latach dokona tego Polak... i to na niemieckiej ziemi ( ! ) ^^

PozdRoo
9 maj 2021 | 15:32
0
Panowie, trochę szacunku, naprawdę nieładnie jest wyśmiewać się z czyjejś choroby umysłowej. Nie jego wina, że urodził się kretynem.
8 maj 2021 | 19:55
0
A ty to co jakiś jasnowidz?😑
8 maj 2021 | 19:18
0
Przecież Bayern z Lewandowskim w składzie rozpierdoliłby te pizdy z Paryża. Wielka szkoda że przez piekarza z Andory Bayern został pozbawiony 8 LM/
8 maj 2021 | 19:35
0
Pizdy z Monachium przegrały, odpadły i wypadałoby się z tym pogodzić :)
8 maj 2021 | 20:22
0
Pizdy z Realu zostały zgwałcone prze Tuchela więc wracaj do budy.
8 maj 2021 | 21:47
0
W budzie to cię robiono. Kto doszedł dalej, Real czy pizdy monachijskie?
8 maj 2021 | 21:56
0
Bayern doszedł dalej, jedno jest pewne, jest VAR to nie ma Srealiku ahahahah
8 maj 2021 | 23:29
0
Grzechu, ale po co jedziesz po Realu... Z powodu jakiegoś, nieogarniętego debila, który nie potrafi się cieszyć sukcesami naszego rodaka w Bayernie... ?? No to gratuluje...
9 maj 2021 | 19:48
0
Leki nie działają? Srayern doszedł dalej? :)
0
Jak Lewy nie będzie miał pomnika pod Allianz Arena to sam go tam postawie!
Może by tak dzisiaj hattriczek. Lewy może to zrobić.bale pięciu chyba dzisiaj nie strzeli.
0
Może by tak dzisiaj hattriczek. Lewy może to zrobić ale pięciu chyba dzisiaj nie strzeli.
0
A hejterom niech dupa sie pali."co znowu na pusta noge dołożył itp " HWHAHAHA Lewy KRÓLEM.
0
Byłem pewny, z ejak złapał kuntuzje i stracil kilka cennych spotkan z szansami na gole, to już nie ma szans na pobicie tego rekordu. Ale teraz, kto wie, kto wie?
8 maj 2021 | 19:09