Robert Lewandowski powalony w polu karnym, sędziowie niczego nie zauważyli! Chwyt rodem z MMA [WIDEO]

Screen z X
FC Barcelona w sobotę nie znalazła sposobu na Rayo Vallecano i znów straciła punkty w La Liga. W drugiej połowie doszło jednak do ogromnej kontrowersji z udziałem Roberta Lewandowskiego. Wygląda na to, że mistrzom Hiszpanii należał się rzut karny po tym, jak Polak został powalony na ziemię chwytem rodem z MMA.
Od wielu miesięcy kibice, trenerzy i piłkarze w Hiszpanii narzekają na poziom sędziowania w La Liga. Arbitrzy na Półwyspie Iberyjskim niemal co tydzień popełniają duże błędy.
Wygląda na to, że nie inaczej było także w sobotnim starciu Rayo Vallecano z FC Barceloną. Mistrzowie Hiszpanii po pierwszej połowie sensacyjnie przegrywali 0:1.
Ostatecznie spotkanie skończyło się remisem, ale wygląda na to, że "Blaugrana" została mocno skrzywdzona przez sędziów. Gościom należał się bowiem rzut karny.
W drugiej części spotkania doszło do starcia Roberta Lewandowskiego z jednym z obrońców Rayo. Polak został powalony na ziemię przez rywala chwytem z rodem MMA.
Arbitrzy niczego jednak nie zauważyli, a na dodatek sytuacja nie była nawet analizowana przez system VAR. Nie brakuje opinii, że piłkarzowi Rayo należała się nawet czerwona kartka.
- Sytuacja z pola karnego z Robertem Lewandowskim. Oczywiście VAR nic nie widzi, bo po co. To się już powtarza kolejny mecz. MMA La Liga - pisze profil "BarcaInfo" na platformie X.
Robert Lewandowski zareagował na powyższą sytuację, w której był faulowany. O zachowaniu napastnika Barcelony szerzej piszemy TUTAJ.
Maciej Pietrasik25 Nov 2023 · 16:28
Źródło: własne/X