San Marino z golem w meczu z Polską! Koszmarny błąd Piątkowskiego. "Wstyd. Biedny Skorupski" [WIDEO]

Reprezentacja Polski w niedzielny wieczór mierzy się z San Marino w meczu eliminacji do mistrzostw świata w Katarze. Na początku drugiej połowy rywale niespodziewanie trafili do siatki, wykorzystując błąd naszej obrony.
Do przerwy dominacja "Biało-Czerwonych" na terenie rywali nie ulegała żadnej wątpliwości. Już po czterech minutach do siatki trafił Robert Lewandowski.
Po pierwszej połowie podopieczni Paulo Sousy prowadzili 4:0. "Lewy" skompletował dublet, a po jednym trafieniu zaliczyli Karol Świderski oraz Karol Linetty.
Na początku drugiej części spotkania doszło jednak do sytuacji, której trudno było się spodziewać. Rywale zdobyli bowiem gola honorowego.
Piłkarze San Marino w zasadzie nie przeprowadzili żadnej akcji, lecz dostali prezent od polskiej obrony. Koszmarnie zachował się Kamil Piątkowski.
Obrońca Red Bulla Salzburg chciał zagrać do Michała Helika. Zrobił to jednak na tyle źle, że futbolówkę przejął Nanni.
Napastnikowi pozostało jedynie umieszczenie piłki w niemal pustej bramce, bo Skorupski był ustawiony tak, że nie miał szans na skuteczną interwencję. Trudno jednak winić samego golkipera.
Cała sytuacja była rzecz jasna szeroko komentowana w mediach społecznościowych. Dziennikarze nie zostawili na Piątkowskim suchej nitki.
Ostatecznie Polacy wygrali mecz z San Marino 7:1. Pełną relację z tego spotkania możecie przeczytać TUTAJ.
Maciej Pietrasik05 Sep 2021 · 22:09