Sergio Ramos starł się z piłkarzem Realu Madryt. Vinicius Junior rozładował napięcie [WIDEO]

Screen/Twitter
W pierwszej połowie meczu Sevilli z Realem Madryt doszło do starcia Sergio Ramosa oraz Antonio Rudigera. W roli mediatora wystąpił Vinicius Junior.
Piłkarze Realu Madryt stracili punkty w starciu z Sevillą. Spotkanie rozgrywane na Estadio Ramon Sanchez Pizjuan zakończyło się remisem 1:1, o czym pisaliśmy TUTAJ.
Na kwadrans przed końcem meczu jego wynik otworzył David Alaba. Reprezentant Austrii umieścił piłkę we własnej bramce. Chwilę później do remisu doprowadził Dani Carvajal. Defensor stołecznej drużyny wykorzystał dośrodkowanie Toniego Kroosa z rzutu wolnego.
Jeszcze przed zakończeniem pierwszej połowy doszło do konfrontacji Sergio Ramosa z Antonio Rudigerem. Były kapitan Realu Madryt złapał Niemca za twarz. W rolę mediatora wcielił się Vinicius Junior, który momentalnie rozładował napięcie.
Piłkarz Sevilli dał się we znaki "Królewskim" jeszcze kilkukrotnie. W jednej z akcji uderzył on łokciem Jude'a Bellinghama. Faul 37-latka nie został dostrzeżony przez arbitra.
W końcówce spotkania wielokrotny reprezentant Hiszpanii mógł nawet zostać bohaterem zespołu z Andaluzji. Jego uderzenie fenomenalnie obronił jednak Kepa.
Po zakończeniu meczu Ramos podszedł zarówno do Rudigera, jak i Bellinghama, którym podziękował za rozegrane starcie. Sobotni pojedynek był przy okazji pierwszym występem doświadczonego stopera przeciwko "Królewskim" od momentu powrotu obrońcy do La Liga.
Piotr Sidorowicz 21 Oct 2023 · 21:04
Źródło: Twitter