Nadchodzące
Ważne
Koniec
W trakcie
Nadchodzące

Siatkówka. Sprzeczne wersje w sprawie wyjazdu Vitala Heynena. "Wszystko było ustalone"

Vital Heynen
Źródło zdjęcia: Krzysztof Wiśniewski, wikipedia

Burza wokół decyzji Vitala Heynena. Jacek Kasprzyk twierdzi, że Belg przedwcześnie opuścił turniej finałowy Ligi Narodów bez zgody Polskiego Związku Piłki Siatkowej. Innego zdania jest agencja menedżerska, która reprezentuje Heynena.

Selekcjoner reprezentacji Polski postanowił wrócić do kraju jeszcze przed meczem z Brazylią o brązowy medal. Heynen chciał w ten sposób zyskać na czasie i jak najszybciej dołączyć do siatkarzy, którzy w Zakopanem przygotowują się do występu w turnieju kwalifikacyjnym do igrzysk olimpijskich.

Zdziwieniem na taką decyzję Belga zareagował Jacek Kasprzyk. Prezes PZPS stwierdził, że Heynen nie miał zgody federacji na wcześniejszy powrót z USA, a w dodatku niepoważnie potraktował zawodników powołanych na turniej w Chicago.

Innego zdania jest agencja Sport Pro, która obsługuje Belga. Jej zdaniem związek i zawodnicy byli poinformowani o planach 50-latka.

- W obliczu dość zaskakujących głosów w przestrzeni medialnej informujemy, że zarówno PZPS jak i zawodnicy wiedzieli o wcześniejszym wyjeździe trenera Heynena z Chicago i wszystko było uzgodnione - poinformowała reprezentująca Heynena agencja Sport Pro.

Polacy bez Heynena na ławce rozbili Brazylię 3:0. Biało-czerwoni o olimpijskie paszporty powalczą od 9 do 11 sierpnia. Ich rywalami na turnieju w Gdańsku będą Francja, Tunezja i Słowenia.

Źródło: Twitter, sport.pl
Wszystkie

Sportbuzz

Dyskusja

6
15 lip 2019 | 10:07
+2
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Wyobraźcie sobie sytuację, że przegrywamy z Francuzami w Sierpniu, a Heynen zostałby z reprezentacją podczas Ligi Narodów. Posypały by się gromy po co tam leciał. Wszystko będzie determinować wynik turnieju kwalifikacyjnego. Jeśli wygramy i awansujemy na IO to wszyscy zapomną o tej sytuacji.
15 lip 2019 | 19:04
0
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
A wyobraź sobie że przegrywamy z Francuzami w sierpniu, czy gromy polecą że w ogóle tam pojechał? z twojej wypowiedzi wynika że zostałby a potem po co tam leciał. ?
15 lip 2019 | 10:03
+6
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Ale czy ktoś mi powie po co on tam do nich pojechał i nie został z młodymi? Suszylo go? Czy jak? 😂
16 lip 2019 | 00:56
+1
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
pewnie go suszyło ale nie wziął pod uwagę tego że może się ochlać w samolocie z chłopakami podczas powrotu do Polski po meczu o 3 miejce... Co on to wogóle odjebał... To wyglądało bardzo chujowo. Niesmak pozostanie. Totalnie obraził tych młodych chłopaków. Zamiast im pokazać że są ważni i zostać na dobre i na złe to on im pokazał że nie warto się starać.
16 lip 2019 | 10:44
(Edytowany)
No nie ładnie zrobił, no ale też nie ma co mieć pretensje, bo zebrał chłopaków, zabrał ich na ten turniej i jakby nie było to chłopaki uwierzyli w siebie i zdobyli to 3 miejsce 👍 nie ładnie się zachował, no ale musimy mu wybaczyć 💪
+1
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
No nie ładnie zrobił, no ale też nie ma co mieć pretensje, bo zebrał chłopaków, zabrał ich na ten turniej i jakby nie było to chłopaki uwierzyli w siebie i zdobyli to 3 miejsce 👍 nie ładnie się zachował, no ale musimy mu wybaczyć 💪 w sumie chłopaki nawrt nie mieli mu tego za złe 👍💪
15 lip 2019 | 09:31
-8
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Ja twierdze że on miał na nich wejebane
{{comment.created_datetime}}
(Edytowany)
{{comment.user_score.team_A_name}}
{{comment.user_score.team_A_score}}:{{comment.user_score.team_B_score}}
{{comment.user_score.team_B_name}}
Edytuj (jeszcze przez {{minuteUnit}})
Ranking

Bukmacherzy

Kod rejestracyjny: MEGABONUS

Brak ryzyka na start

Gra bez podatku i "Pakiet Pudziana"

Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

×
Włącz powiadomienia przeglądarkowe i otrzymuj od nas najważniejsze wiadomości sportowe! Kliknij w poniższą instrukcję i dowiedz się, jak to zrobić.