Skandal w Lidze Mistrzów! Piłkarze PSG twierdzą, że sędzia Bjorn Kuipers użył wulgarnych słów [WIDEO]

Autor: Daniel Makarewicz 4 maj 2021 | 23:24
Mocne oskarżenia pod adresem sędziego Bjorna Kuipersa. Zawodnicy PSG twierdzą, że Holender obrażał ich podczas rewanżowego starcia z Manchesterem City w Champions League.
Podopieczni Mauricio Pochettino odpadli z Ligi Mistrzów. W półfinale rozgrywek okazali się gorsi od Manchesteru City. W pierwszym spotkaniu przegrali 1:2, w rewanżu też musieli uznać wyższość rywali.
Gdy we wtorkowy wieczór stało się jasne, że paryżanie odpadną z Ligi Mistrzów, niektórym piłkarzom puściły nerwy. Angel Di Maria obejrzał czerwoną kartkę za bezmyślny faul na Fernandinho. Później arbiter wiele razy musiał wkraczać do akcji po ostrych atakach ze strony kolejnych graczy PSG.
Po ostatnim gwizdku podopieczni Pochettino zwrócili uwagę właśnie na postawę arbitra. Przekonywali, że Bjorn Kuipers wulgarnie się do nich odzywał.
- Mówimy o szacunku do arbitrów. Sędzia powiedział do Paredesa: "Odpie***l się". Piłkarz za takie słowa dostaje ban na cztery spotkania - wyjawił Ander Herrera przed kamerami "RMC Sport".
- Przez 70 minut byliśmy lepszym zespołem. Próbowaliśmy atakować... Wyjedziemy stąd z podniesioną głową - dodał Hiszpan.
- Sędzia powiedział mi dwa razy: "Pie***l się". Dla nich to normalne. Jeśli ty tak powiesz, to masz dyskwalifikację na dziesięć meczów. Dużo rozmawiam z sędziami, ale tak nie mówię - wtórował Marco Verratti.
Źródło: RMC Sport

Tabela ligowa - Liga Mistrzów

1510 PLN

Oferta powitalna 1200 1510 PLN złożona z aż trzech bonusów! 281 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

Betfan
1600 PLN

Na start 1600 PLN: gra bez ryzyka do 600 zł, bonus od depozytu 1000 PLN. Kod MEGABONUS

584 PLN

Z kodem promocyjnym MECZYKI cashback 500 PLN + freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę + bonus 50 PLN

Dyskusja 87

4 maj 2021 | 23:27
0
Dlatego psg nigdy nie wygra LM. Mentalnie dalej sa w piaskownicy , nie potrafia przegrywac a jak pierwsi traca gola to spuszczaja glowe albo bezmyslne fauluja i zachowuja sie jak wies.
5 maj 2021 | 04:19
0
trzeba byc totalnym debilem, zeby najpierw prowokowac, mowiac krotko wkur****** sedziego a potem miec pretensje ze uzywa wulgaryzmow, niestety , jezeli ktos normalnie nie rozumie, trzeba mowic jak do psa zeby zrozumial,.. bravo City,. wkoncu zamiast pajacowac zaczeli grac,. ida jak po swoje w tym roku.
5 maj 2021 | 07:25
0
psg może wygrać lige mistrzów i nie chodzi tu o żaden mental, z atalanta w tamtym sezonie też przegrywali a potrafili odwrócić losy, zresztą nie tylko im jak nie idzie trochę odcina prąd, przy odrobinie szczęścia już by mieli ją na swoim koncie, w końcu nie bez powodu dotarli do finału i tego faktu nie można negować, city jest obecnie prawdopodobnie najlepszym i najlepiej poukladanym zespolem wiec to bylo niemal pewne ze wygraja, a po pierwszym meczu i tych kuriozalnych bramkach ktore na takim poziomie nie powinny miec miejsca, mieli jeszcze wiecej pewnosci i dokonczyli dziela
5 maj 2021 | 08:37
0
Analny zjebku, te "kuriozalne bramki" wynikają właśnie z mentalności graczy PSG. Równie dobrze możesz negować wygraną Liverpoolu z Barceloną - choćby przez tę "kuriozalną bramkę" z rożnego. PSG grało w zeszłym sezonie z dzieciakami z Borussi, Atalantą oraz RB Lipsk. Drużyny dobre, ale szału nie ma. Ten finał trochę na wyrost. Dostali 2:0 w trąbę i płaczą, że wkurwili swoim płaczliwym zachowaniem sędziego. Jedyne co się nasówa to XD.
0
... jeszcze oskarżyć sędziego o rasizm i nikt nie zwróci uwagi na chamskie zachowanie Paryżan... szkoda gadać 🤦🏻‍♂️
5 maj 2021 | 00:02
0
tak jak wszyscy z psg widzieli w pierwszej połowie rękę Zinchenki w polu karnym, aż im sędzia uwierzył i poszedł sprawdzać na varze, a w powtórce zobaczył tylko zagranie barkiem przy głowie zawodnika citiziens. hehehe
4 maj 2021 | 23:31
0
No tak, przez 70 minut byli lepszym zespołem, i właśnie dlatego w tym czasie stracili 2 bramki i to nie z kontry, tylko City ich jechało jak burą sukę, tak więc mam wrażenie, że piłkarze PSG mentalnie byli na innym meczu. A co do sędziego, to jeśli rzeczywiście tak powiedział, to mu się nie dziwię, przecież co chwilę doskakiwali do niego z pretensjami o wszystko, więc niech się cieszą, że więcej ich nie wyleciało z boiska.
4 maj 2021 | 23:48
Te "lepsze" głąby nie oddały żadnego strzału w światło bramki Nie tylko w pierwszy 70 min., ale i w całym meczu.
0
Te "lepsze" głąby nie oddały żadnego strzału w światło bramki Nie tylko w pierwszych 70 min., ale i w całym meczu.
5 maj 2021 | 00:41
0
dokładnie psg grało chuuujowo tylko faulowali i obskakiwali sędziego. powinno być więcej czerwonych kartek, wyjeebałbym jeszcze tego herrere i verattiego za pyskówki i faule.
5 maj 2021 | 08:23
0
Pewnie wliczyli w to przerwę, czas na hymn ligi mistrzów oraz pobyt w szatni przed meczem.
4 maj 2021 | 23:30
"Przez 70 minut byliśmy lepszym zespołem" Odważna teza biorąc pod uwagę fakt że przegrywali wtedy już dwiema bramkami.

0
"Przez 70 minut byliśmy lepszym zespołem"
Odważna teza biorąc pod uwagę fakt że przegrywali wtedy już dwiema bramkami.

4 maj 2021 | 23:56
0
To są typy ludzi na których plujesz a oni mówią, ze deszcz pada.
5 maj 2021 | 02:06
0
Co tu mowic, toz oni jednego celnego strzalu nie mieli przez caly mecz...
0
Mnie i tak zniszczyło że przez 70minut byli lepszym zespołem xD Kurwa chyba na ligowym z musztardą Dijon.
Nawet z tą musztardą dostają wpierdol😂
4 maj 2021 | 23:33
0
Beka, pewnie jeszcze bił ich w szczepionkę. Co to jest za zbieranina w tym PSG, oby ta drużyna nic nie wygrała dopóki rządzą tam pieniądze. Jeszcze tylko teraz trzymać kciuki, żeby Lille utrzymało lidera w lidze
5 maj 2021 | 09:16