Skandaliczne zachowanie Neymara po finale Pucharu Francji. Gwiazdor PSG uderzył kibica [WIDEO]

Brzydka sytuacja po meczu Rennes z PSG w finale Pucharu Francji. Sfrustrowany Neymar uderzył jednego z kibiców.
Finał Pucharu Francji zakończył się sensacyjnym wynikiem. Rennes pokonało PSG, choć w trakcie spotkania przegrywało z nim już 0:2. Piłkarze jedenastej drużyny Ligue 1 najpierw doprowadzili do wyrównania i dogrywki, a gdy ta nie przyniosła rozstrzygnięcia, wygrali w rzutach karnych z renomowanym rywalem 6:5.
Napięcia związanego z porażką nie wytrzymał Neymar, który w drodze na dekorację wdał się w scysję z nagrywającym go mężczyzną. Najpierw zdecydowanym ruchem ściągnął w dół rękę, w której trzymał telefon, a po krótkiej wymianie "uprzejmości" uderzył go w twarz. Choć cios był lekki, to nie można tym usprawiedliwić zachowania brazylijskiego gwiazdora.
Inni piłkarze PSG porażkę znieśli lepiej. Na nagraniu widać, jak przybijają "piątki" z kibicami.
Dla Brazylijczyka był to drugi mecz po przerwie spowodowanej kontuzją stopy. Strzelił w nim gola i zaliczył asystę.
[AKTUALIZACJA - 10:00]
Naganne zachowanie Neymara było odpowiedzią na obraźliwe okrzyki mężczyzny. Według mediów kibic nazwał Buffona "upośledzonym", Verrattiego - "rasistą", a samemu Brazylijczykowi kazał nauczyć się grać w piłkę.
Kamil Kaczmarek28 Apr 2019 · 07:15
Źródło: goal.com