"To byłby hit roku". Chajzer chce walczyć w oktagonie. Zdradził z kim

"To byłby hit roku". Chajzer chce walczyć w oktagonie. Zdradził z kim
YouTube Screen
Filip Chajzer wyraził chęć do zawalczenia z topowym polskim YouTuberem. 39-latek zdradził, że aktualnie są prowadzone negocjacje.
Niedawno Szymon "Ksiązulo" Nyczke dostał ofertę od federacji freakfightowej. Influencer nie ujawnił, która organizacja złożyła mu propozycję.
Dalsza część tekstu pod wideo
YouTuber otrzymał możliwość zawalczenia w main evencie gali. Oferta, która do niego spłynęła, opiewała na 1,5 mln złotych, o czym pisaliśmy TUTAJ.
Jak się okazuje, propozycja prawdopodobnie dotyczyła starcia z Filipem Chajzerem. Prezenter opowiedział o szczegółach w rozmowie z Przeglądem Sportowym.
39-latek wyraził chęć do zawalczenia z Nyczke. W trakcie wywiadu potwierdził, że aktualnie są prowadzone rozmowy mające na celu doprowadzenie do zestawienia.
- Dostałem taką propozycję i aktualnie prowadzone są rozmowy. Walka Chajzer vs "Książulo" to byłby hit roku. Freakfighty to dla mnie coś zupełnie nowego i chciałbym spróbować w nich swoich sił, podobnie jak było to w przypadku mojego występu w "Tańcu z Gwiazdami". Nic nie wiedziałem o tańcu, a było bawiłem się fenomenalnie. Teraz będzie mniej grzecznie - mówił Chajzer.
- Bardzo bym się cieszył, gdyby "Książulo" przyjął tę propozycję, bo dla obu nas byłoby to rozpoczęcie "od zera" we freakfightach, ale tak naprawdę dla mnie to nie byłaby walka z przeciwnikiem, a trochę walka o nowe życie. Musicie wiedzieć, że stawki są... spore. W jeden dzień spłaciłbym mój kredyt na mieszkanie w Hiszpanii, w której będę teraz mieszkać i to jest świetna motywacja. Mam nawet hasło walki miłośników kebaba po obu stronach barykady - nie obrzucaj mięsem w internecie, wybierz sport! - dodał prezenter.
"Książulo" przekazał, że odrzucił otrzymaną ofertę. Na chwilę obecną nic nie wskazuje na to, żeby doszło do jego starcia z Chajzerem.
Redakcja meczyki.pl
Filip Węglicki11 Jun · 12:53
Źródło: Przegląd Sportowy Onet

Przeczytaj również