SSC Napoli. Gennaro Gattuso wściekły na Granadę. "Włoska drużyna zostałaby za to zmasakrowana"

LiveMedia / Press Focus
Autor: Marcin Karbowski 26 lut 2021 | 08:51
Napoli odpadło z Ligi Europy już na szczeblu 1/16 finału. Gennaro Gattuso po rewanżu miał pretensje do rywali z Granady.
Napoli wygrało u siebie 2:1. Pierwszego gola w meczu strzelił Piotr Zieliński. To jednak nie wystarczyło do odrobienia strat z Hiszpanii. Drużyna Gattuso przegrała w Granadzie 0:2.
- Straciliśmy absurdalnego gola. W polu karnym było trzech na jednego. Poza tym Granada nie miała innych szans. Musimy być dumni z tego, co pokazaliśmy - stwierdził Gattuso.
Włoch miał żal do rywali. Jego zdaniem zachowywali się niesportowo, a sędzia nie potrafił sobie z tym poradzić.
- Gdyby włoska drużyna zagrała w takim meczu tak jak Granada, to zostałaby zmasakrowana we wszystkich możliwych gazetach. Przy każdej okazji kradli czas. Jestem zły nie dlatego, że odpadliśmy, ale dlatego, że było tak mało grania - stwierdził trener Napoli.
- W pierwszej połowie realny czas gry wyniósł 16-17 minut. Po przerwie było jeszcze gorzej - podsumował Gattuso.
Napoli zajmuje siódme miejsce w Serie A. Gattuso uważa jednak, że jego drużyna może wywalczyć awans do kolejnej edycji Ligi Mistrzów. Obecnie do miejsca, które to gwarantuje, traci cztery punkty.
- Jeśli nie wpadniemy w dołek, to mamy szanse. Pozostało jeszcze siedemnaście punktów, jest do zdobycia wiele punktów. Musimy stać się zespołem, który wie, czego chce i co musi zrobić - podsumował Gattuso.
Źródło: goal.com, football-italia
1510 PLN

Oferta powitalna 1200 1510 PLN złożona z aż trzech bonusów! 281 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

1600 PLN

Na start 1600 PLN: gra bez ryzyka do 600 zł, bonus od depozytu 1000 PLN. Kod MEGABONUS

584 PLN

Z kodem promocyjnym MECZYKI cashback 500 PLN + freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę + bonus 50 PLN

Dyskusja 12

26 lut 2021 | 09:18
0
Trza było wincyj goli strzelić, panie generale
26 lut 2021 | 11:03
0
Co by nie mówić takie kradnięcie czasu psuje całe widowisko. Nie dotrwałem do końca meczu.
26 lut 2021 | 09:22
0
Prawda, co upadek to 1-2 min straty na czasie.
26 lut 2021 | 12:31
0
Niech wraca Sarri. Gattuso nie ma drygu na trenera. Ma wysokie mniemanie o sobie a gdzie nie był zwalniano go za słabe wyniki .
26 lut 2021 | 09:17
0
Gattuso ma ból tyłka.
26 lut 2021 | 12:08
0
Akurat to włosi przez lata znani byli z cynicznego antyfutbolu i wiecznych uszczypliwości, także wypowiedź może tylko śmieszyć
27 lut 2021 | 00:14
0
Ale chłopie miałeś dwumecz , dwa mecze po 90 minut pierwszy przegrany 2-0 drugi również 2-1 to trzeba było grać a nie teraz gadać na papierze Napoli była faworytem ale że przegraliście to jest tylko wasza wyłącznie wina. Od przyjścia Gattuso Napoli gra taki piach że na to się nie da się patrzeć tyle.
26 lut 2021 | 08:59
0
A może poprostu brakło umiejętności? Topowe drużyny jakoś sobie z kradnięciem czasu radzą. Może też trzeba reagować podczas meczu na takie sytuacje? Nie słyszałem, żeby topowi trenerzy narzekali, że rywale kradną czas, taktyka jak każda inna.
26 lut 2021 | 09:01