Tak kibice Wisły zareagowali na klęskę w barażach. Dosadne hasła z trybun [WIDEO]

Screen/Twitter
Piłkarze Wisły Kraków przegrali na własnym stadionie z Puszczą Niepołomice (1:4) i odpadli z barażów o awans do Ekstraklasy. Po meczu w ostry sposób zareagowali kibice ''Białej Gwiazdy''.
Bardzo przeciętna runda jesienna w wykonaniu Wisły Kraków sprawiła, że nie udało się odrobić strat do miejsca gwarantującego bezpośredni awans do Ekstraklasy. Z racji tego, iż drużyna prowadzona przez Radosława Sobolewskiego zakończyła sezon zasadniczy na czwartym miejscu, musiała przebijać się przez baraże.
Pierwszym rywalem wielokrotnego mistrza Polski była Puszcza Niepołomice. Jak się okazało, kolejnych już nie będzie. Zespół z Krakowa przegrał to starcie (1:4) i w fatalnym stylu pożegnał się z rozpoczętymi dziś barażami.
Strzelanie na obiekcie przy Reymonta rozpoczęło się jeszcze przed przerwą. Na listę strzelców wpisali się Kamil Zapolnik i Łukasz Sołowiej. W 84. minucie meczu bramką kontaktową popisał się Alex Mula. Finalnie było to jednak za mało, by ograć dobrze zorganizowaną Puszczę Niepołomice.
Bohaterem gości został autor dwóch trafień Lucjan Klisiewicz. Zawodnik rywali przypieczętował awans do kolejnej rundy barażów w doliczonym czasie gry. Drugiego gola strzelił w sposób, który wręcz ośmieszył graczy "Białej Gwiazdy". Jego trafienie zobaczycie TUTAJ.
Już po końcowym gwizdku kibice Wisły Kraków w dosadny sposób zareagowali na wyczyny swojego zespołu. Z trybun pod adresem piłkarzy gospodarzy poleciało m.in. gromkie ''Wyp*****ać, wyp*****ać'' czy ''pajace, pajace''. Można było też usłyszeć przyśpiewkę: Wy jesteście gwiazdorami, przegrywacie z frajerami".
Ogromnej krytyki nie zabrakło także w mediach społecznościowych. Kibice ''Białej Gwiazdy'' w ostrych słowach domagają się zwolnienia trenera Radosława Sobolewskiego oraz dymisji zarządu krakowskiego klubu.
Piotr Sidorowicz 06 Jun 2023 · 20:46
Źródło: Twitter