Olimpiada Tokio 2020 (2021) - terminarz i program Igrzysk Olimpijskich. Kalendarz dzień po dniu

Olimpiada Tokio 2020 (2021) - terminarz i program Igrzysk Olimpijskich. Kalendarz dzień po dniu
Atos International / wikicommons
Autor: Tomasz Bratkowski 8 lip 2021 | 09:53
Przed nami Igrzyska Olimpijskie 2020 (2021). Terminarz nadchodzącej imprezy zapowiada się niezwykle ciekawie. Tym razem po pięciu, a nie po czterech latach zobaczymy najważniejsze święto sportu na świecie. Przypominamy, że terminarz olimpiady musiał zostać zmieniony z powodu pandemii koronawirusa. Z tego względu ceremonię otwarcia Igrzysk Olimpijskich 2020 zaplanowano na 23 lipca 2021 r., choć niektóre dyscypliny wystartują jeszcze wcześniej. Przyjrzeliśmy się temu, jak wygląda program Igrzysk Olimpijskich 2020 (2021). Czego mogą spodziewać się kibice i jakie dyscypliny zobaczymy na nadchodzącej imprezie olimpiada w Tokio 2020 (2021)? Terminarz Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020 (2021) na lipiec znajdziesz w poniższym artykule. Druga część terminarzu na sierpień znajduje się TUTAJ.

Na skróty:

Tokio 2020 (2021) - terminarz: 21 lipca - środa

Softball - 1:00-9:00:

Mecze otwarcia:
  • Australia - Japonia
  • Włochy - Stany Zjednoczone
  • Meksyk - Kanada

Piłka nożna kobiet - 8:30-14:30:

Faza grupowa:
  • Wielka Brytania - Chile
  • Japonia - Kanada
  • Chiny - Brazylia
  • Zambia - Holandia
  • Szwecja - USA
  • Australia - Nowa Zelandia

Igrzyska olimpijskie 2020 (2021) - terminarz: 22 lipca - czwartek

Piłka nożna mężczyzn - 8:30-14:30

  • Egipt - Hiszpania
  • Argentyna - Australia
  • Brazylia - Niemcy
  • Meksyk - Francja
  • Japonia - RPA
  • Wybrzeże Kości Słoniowej - Arabia Saudyjska
  • Nowa Zelandia - Korea Południowa
  • Honduras - Rumunia

Softball - 1:00-9:00

  • Meksyk - Japonia
  • Włochy - Australia
  • Stany Zjednoczone - Kanada

Program igrzysk olimpijskich 2020 (2021): 23 lipca - piątek

  • Łucznictwo kobiet - 1:00-3:00
  • Łucznictwo mężczyzn - 5:00-7:00
  • Wioślarstwo (kobiet i mężczyzn - eliminacje W1x, M1x, W2x, M2x, W4x, M4x) - 0:30-4:10
  • Ceremonia otwarcia igrzysk olimpijskich w Tokio - 12:00-15:00

Olimpiada Tokio 2020 (2021) - terminarz: 24 lipca - sobota

Badminton - 1:00-14:00

  • Kobiety i mężczyźni - faza grupowa, pojedyncze i podwójne, mikst

Hokej na trawie - 1:30-14:45

Kobiety - pierwsza runda:
  • Holandia - Indie
  • Irlandia - RPA
Mężczyźni - pierwsza runda:
  • Nowa Zelandia - Indie
  • Argentyna - Hiszpania
  • Wielka Brytania - RPA
  • Kanada - Niemcy
  • Japonia - Australia
  • Holandia - Belgia

Gimnastyka mężczyzn - 2:00-6:00 - eliminacje

Boks - 3:00-13:30

  • Mężczyźni - kat. do 69 kg, 81 kg i 91 kg - dwie rundy
  • Kobiety - kat. do 57 kg - dwie rundy

Jeździectwo - 9:00-14:15

  • Ujeżdżanie - pierwszy dzień

Judo - 3:00-11:40 - finały

  • Kobiety - kat. do 48 kg - od I rundy do finału
  • Mężczyźni - kat. do 60 kg - od I rundy do finału

Koszykówka 3x3 - 2:15-14:50

  • Kobiety i mężczyźni - pierwsza runda

Kolarstwo szosowe - 3:00-10:15 - finał

  • Wyścig szosowy mężczyzn

Łucznictwo - 1:30-4:05 - kwalifikacje

Łucznictwo - 6:15-11:15 - finały

Piłka ręczna - 1:00-15:00 - pierwsze mecze

  • Mężczyźni - eliminacje - 6 meczów

Piłka nożna - 8:30-14:30 - kobiety

  • Japonia - Wielka Brytania
  • Chiny - Zambia
  • Holandia - Brazylia
  • Chile - Kanada
  • Szwecja - Australia
  • Nowa Zelandia - USA

Piłka wodna - 6:00-15:10 - kobiety

  • Pierwsza runda - 4 mecze

Podnoszenie ciężarów - 1:50-4:00 i 5:50-8:00 - finały

  • Kobiety - kat. do 49 kg - grupa B, grupa A

Pływanie - 11:30-13:30

  • Kobiety - 100 m styl motylkowy, 400 m styl zmienny, 4x100 m styl dowolny - eliminacje
  • Mężczyźni - 400 m styl zmienny, 400 m styl dowolny, 100 m styl klasyczny - eliminacje

Siatkówka - 1:00-15:30

Mężczyźni:
  • Japonia - Wenezuela
  • Polska - Iran
  • Stany Zjednoczone - Francja
  • Włochy - Kanada
  • Brazylia - Tunezja
  • Olimpijczycy z Rosji - Argentyny

Strzelectwo - 0:30-8:30 - finały

  • Mężczyźni - pistolet 10 m
  • Kobiety - karabin pneumatyczny 10 m

Softball - 2:00-14:00

  • Japonia - Włochy
  • Australia - Kanada
  • Stany Zjednoczone - Meksyk

Siatkówka plażowa - 1:00-14:50

  • Eliminacje kobiet i mężczyzn

Szermierka - 1:00-14:25 - finały

  • Kobiety - szpada indywidualne
  • Mężczyźni - szabla indywidualne

Taekwondo - 2:00-14:40 - finały

  • Kobiety - kat. do 49 kg
  • Mężczyźni - kat. do 58 kg

Tenis stołowy - 1:00-14:30

  • Kobiety, mężczyźni oraz mikst - pierwsza runda

Tenis - 3:00-12:00

  • Kobiety i mężczyźni - I runda

Wioślarstwo - 0:30-4:30

  • Kobiety i mężczyźni - W1x, M1x, M2x, W2x, LW2x, M4x, W4x - eliminacje i repasaże

Igrzyska olimpijskie 2020 (2021) - terminarz: 25 lipca - niedziela

Badminton - 2:00-13:30

  • Kobiety, mężczyźni, mikst - singiel i debel - faza grupowa rozgrywek

Gimnastyka - 2:00-14:00

  • Kobiety - eliminacje

Boks - 3:00-12:45

  • Kobiety - 48-51 kg - I runda
  • Kobiety - 64-69 kg - I runda
  • Mężczyźni - 69-75 kg - I runda
  • Mężczyźni - +91 kg - II runda

Hokej na trawie - 1:30-14:45

Kobiety:
  • Nowa Zelandia - Argentyna
  • Japonia - Chiny
  • Australia - Hiszpania
  • Wielka Brytania - Niemcy
Mężczyźni:
  • Japonia - Argentyna
  • RPA - Holandia
  • Indie - Australia
  • Hiszpania - Nowa Zelandia

Judo - 3:00-11:40 - finały

  • Kobiety - kat. do 52 kg
  • Mężczyźni - kat. do 66 kg

Kajakarstwo górskie - 5:00-8:45

  • Mężczyźni - C1 - eliminacje
  • Kobiety - K1 - eliminacje

Kolarstwo szosowe - 5:00-9:35 - finały

  • Kobiety - wyścig szosowy

Koszykówka - 2:00-15:00

  • Mężczyźni - pierwsza runda - 4 mecze

Koszykówka 3x3 - 2:15-14:50

  • Kobiety i mężczyźni - I runda - łącznie 16 meczów

Jeździectwo - 9:00-14:15

  • Ujeżdżenie Grand Prix drużynowo i indywidualnie, drugi dzień

Łucznictwo - 1:30-11:25 - finały

  • Kobiety - drużynowo

Piłka nożna - 8:30-14:30

Mężczyźni:
  • Brazylia - Wybrzeże Kości Słoniowej
  • Arabia Saudyjska - Niemcy
  • Nowa Zelandia - Honduras
  • Rumunia - Korea Południowa
  • Egipt - Argentyna
  • Australia - Hiszpania
  • Francja - RPA
  • Japonia - Meksyk

Piłka ręczna - 1:00-15:00

  • Kobiety - eliminacje - 6 meczów

Piłka wodna - 2:00-23:10

  • Mężczyźni - pierwsza runda - 6 meczów

Pływanie - 2:30-13:30 - finały

  • Kobiety - 400 m indywidualnie styl zmienny - finał, 4 x 100 m styl dowolny - finał, 100 m styl motylkowy - półfinały. 100 m styl klasyczny, 100 m styl grzbietowy 400 m styl dowolny - eliminacje
  • Mężczyźni - 400 m styl dowolny - finał, 4 x 100 m styl dowolny finał, 400 m indywidualnie styl zmienny - finał, 100 m styl klasyczny - półfinały. 100 m styl grzbietowy, 200 m styl dowolny, 4 x 100 m styl dowolny - eliminacje

Podnoszenie ciężarów - 3:50-16:00 - finały

  • Mężczyźni - 61 kg - grupa B, grupa A
  • Mężczyźni - 67 kg - grupa A

1:00-14:50- siatkówka plażowa

  • mężczyźni i kobiety - eliminacje

1:00-15:30 - siatkówka kobiet

  • Chiny - Turcja
  • Japonia - Kenia
  • Olimpijczycy z Rosji - Włochy
  • Brazylia - Korea Południowa
  • Stany Zjednoczone - Argentyna
  • Serbia - Dominikana

Skateboarding - 1:00-5:55 - finały

  • Mężczyźni - Street - eliminacje i finały

Skoki do wody - 7:00-8:00 - finały

  • Kobiety - trampolina 3 m synchronicznie

Softball - 2:00-14:00

  • Kanada - Japonia
  • Australia - Stany Zjednoczone
  • Włochy - Meksyk

Strzelectwo - 1:00-8:00

  • Mężczyźni - Skeet - eliminacje - dzień 1
  • Kobiety - Skeet - eliminacje - dzień 1
  • Mężczyźni - 10 m karabin pneumatyczny - eliminacje
  • Kobiety - 10 m pistolet pneumatyczny - eliminacje i finały
  • Surfing (godziny uzależnione od pogody)
  • Kobiety i mężczyźni - pierwsza i druga runda

Szermierka - 1:00-14:25 - finały

  • Kobiety - floret indywidualnie
  • Mężczyźni - szpada indywidualnie

Taekwondo - 2:00-14:40 - finały

  • Kobiety - kat. do 57 kg
  • Mężczyźni - kat. do 68 kg

Tenis - 3:00-12:00

  • Kobiety i mężczyźni - singiel, debel - I runda

Tenis stołowy - 2:00-14:00

  • Mężczyźni - singiel - II runda
  • Kobiety - singiel - II runda
  • Mikst - ćwierćfinały
  • Mikst - półfinały

Wioślarstwo - 1:00-3:40

  • Kobiety - W1x półfinały, W2- repasaże, LW2x - repasaże, W4x repasaże, W8+ - eliminacje
  • Mężczyźni - M1x półfinały, M2- repasaże, LM2x repasaże, M4x repasaże, M8+ - eliminacje

Żeglarstwo - 4.00-10.00

    • Mężczyźni - RS:X, Laser
    • Kobiety - RS:X, Laser Radial

Terminarz olimpiady: 26 lipca - poniedziałek

Hokej na trawie 1:30-5:15, 2:00-14:45

Mężczyźni:
      • Wielka Brytania - Kanada
      • Niemcy - Belgia
Kobiety:
      • Holandia - Irlandia
      • Australia - Chiny
      • Argentyna - Hiszpania
      • RPA - Wielka Brytania
      • Japonia - Nowa Zelandia
      • Niemcy - Indie

Badminton - 2:00-13:30

      • Kobiety, mężczyźni, mikst - faza grupowa

Boks - 3:00-6:45, 9:00-12:45

      • Kobiety - kat. 54-57 kg - 1/8 finału
      • Mężczyźni:
      • kat. 52-57 kg - 1/16 finału
      • kat. 63-69 kg - 1/8 finału

Gimnastyka - 11:00-14:00 - finały

      • Mężczyźni - drużynowo

Koszykówka - 2:00-15.00

Kobiety:
      • Serbia - Kanada
      • Korea Południowa - Hiszpania
Mężczyźni:
      • Japonia - Hiszpania

Koszykówka 3x3 - 2:15-14:50

      • Kobiety i mężczyźni - runda wstępna

Łucznictwo - 1:30-9:25 - finały

      • Mężczyźni - drużynowo

Piłka ręczna - 1:00-9:45

      • Mężczyźni - faza grupowa

Judo - 3:00-6:30, 9:00-19:40 - finały

      • Kobiety - kat. do 57 kg
      • Mężczyźni - kat. do 73 kg

Kajakarstwo górskie - 6:00-8:45 - finały

      • Mężczyźni - C1 - półfinał i finał

Kolarstwo górskie - 7:00-9:00 - finały

      • Mężczyźni - Cross-country

Pływanie - 2:30-4:40, 11:00-13:30 - finały

      • Kobiety - 100 m styl motylkowy - finał, 100 m styl klasyczny - półfinały, 100 m styl grzbietowy - półfinały, 400 m styl dowolny - finał,
      • Mężczyźni - 200 m styl dowolny - półfinały, 100 m styl grzbietowy półfinały, 100 m styl klasyczny - finał, 4 x 100 m styl dowolny - finał
      • Kobiety - 200 m styl dowolny, 200 m indywidualnie styl zmienny, 1500 m styl dowolny - eliminacje
      • Mężczyźni - 200 m styl motylkowy - eliminacje

Piłka wodna - 6:00-13:10

      • Kobiety - runda wstępna

Podnoszenie ciężarów - 5:50-14:00 - finały

      • Kobiety - kat. do 55 kg - grupa B, grupa A

Rugby - 1:00-11:30

      • Mężczyźni - faza grupowa

Siatkówka mężczyzn - 1:00-15:30

      • Francja - Tunezja
      • Japonia - Kanada
      • Iran - Wenezuela
      • Stany Zjednoczone - Olimpijczycy z Rosji
      • Polska - Włochy
      • Brazylia - Argentyna

Siatkówka plażowa - 1:00-14:50

      • Kobiety i mężczyźni - eliminacje

Skateboarding - 1:00-5:55 - finały

      • Kobiety - Street - eliminacje i finał

Skoki do wody - 7:00-8:00 - finały

      • Mężczyźni - wieża 10 m synchronicznie

Softball - 2:00-8:30

      • Kanada - Włochy
      • Japonia - Stany Zjednoczone
      • Meksyk - Australia

Strzelectwo - 1:00-9:15 - finały

      • Kobiety - Skeet - eliminacje dzień 2 + finały
      • Mężczyźni - Skeet - eliminacje dzień 2 + finały

Surfing - 7:00-8:40

      • Kobiety - III runda
      • Mężczyźni - III runda

Szermierka - 1:00-14:25 - finały

      • Kobiety - szabla indywidualnie
      • Mężczyźni - floret indywidualnie

Taekwondo - 2:00-14:40 - finały

      • Kobiety - kat. do 67 kg - od 1/8 finału do finału
      • Mężczyźni - kat. do 80 kg - od 1/8 finału do finału

Tenis - 3:00-12:00

      • Kobiety i mężczyźni - singiel oraz debel - II runda

Tenis stołowy - 2:00-14:10 - finały

      • Kobiety i mężczyźni - II i III runda
      • Mikst - o trzecie miejsce, finał

Triathlon - 6:30-9:00 - finały

      • Mężczyźni - Odaiba Marine Park

Wioślarstwo - 1:00-3:20

      • Kobiety - W1x ćwierćfinały, W2x półfinały, W4x repasaże
      • Mężczyźni - M1x ćwierćfinały, M2x półfinały, M4x repasaże

Żeglarstwo - 4:00-10:00

        • Kobiety - RS:X, Laser Radial
        • Mężczyźni - RS:X, Laser

Terminarz igrzysk olimpijskich 2020 (2021): 27 lipca - wtorek

Badminton - 2:00-13:30

      • Kobiety, mężczyźni - singiel i debel - faza grupowa

Boks - 3:00-12:45

      • Kobiety - 64-69 kg - II runda
Mężczyźni:
      • 57-63 kg - I runda,
      • 75-81 kg - II runda

Hokej na trawie mężczyzn - 1:30-5:15

      • Belgia - RPA
      • Holandia - Kanada
      • Argentyna - Australia
      • Indie - Hiszpania
      • Niemcy - Wielka Brytania
      • Japonia - Nowa Zelandia

Judo - 3:00-19.40 - finały

      • Kobiety - kat. do 63 kg
      • Mężczyźni - kat. do 81 kg

Kajakarstwo górskie - 6:00-9:00 - finały

      • Kobiety - K1 - półfinał i finał

Kolarstwo górskie - 7:00-9:00 - finały

      • Kobiety - Cross-country

Jeździectwo - 9:00-14:40 - finał

      • Ujeżdżenie drużynowe - Grand Prix Special i ceremonia medalowa

Gimnastyka - 11:45-14:00 - finały

      • Kobiety - drużynowo

Judo - 3:00-19.40 - finały

      • Kobiety - kat. do 63 kg
      • Mężczyźni - kat. do 81 kg

Koszykówka kobiet - 2:00-15:00

      • Nigeria - Stany Zjednoczone
      • Australia - Belgia
      • Portoryko - Chiny
      • Japonia - Francja

Koszykówka 3x3 - 5:30-14:50

      • Kobiety i mężczyźni - I runda - 4 mecze, ćwierćfinały - 2 mecze

Łucznictwo - 1:30-11:55

      • Mężczyźni - indywidualnie - eliminacje
      • Kobiety - indywidualnie - eliminacje

Piłka nożna - 9:00-14:30

Kobiety:
      • Kanada - Wielka Brytania
      • Holandia - Chiny
      • Brazylia - Zambia
      • Chile - Japonia
      • Nowa Zelandia - Szwecja
      • Stany Zjednoczone - Australia

Piłka ręczna - 1:00-15:00

      • Kobiety - faza grupowa - 6 meczów

Piłka wodna - 2:00-13:10

      • Mężczyźni - runda wstępna - 6 meczów

Pływanie - 2:30-13:30

      • Kobiety - 100 m styl grzbietowy finał, 100 m styl klasyczny finał, 200 m styl dowolny półfinały, 200 m indywidualnie styl zmienny półfinały, 200 m styl motylkowy - eliminacje
      • Mężczyźni - 100 m styl grzbietowy finał, 200 m styl motylkowy półfinały, 100 m styl dowolny - eliminacje, 200 m styl dowolny finał, 200 m styl klasyczny - eliminacje, 4 x 200 m styl dowolny eliminacje, 800 m styl dowolny - eliminacje

Podnoszenie ciężarów - 3:50-14:00 - finały

      • Kobiety - kat. do 59 kg

Rugby - 1:00-11:30

      • Mężczyźni - runda grupowa, mecze o miejsca 9-12, ćwierćfinały

Siatkówka - 1:00-4:50

Kobiety:
      • Olimpijczycy z Rosji - Argentyna
      • Chiny - Stany Zjednoczone
      • Japonia - Serbia
      • Korea Południowa - Kenia
      • Włochy - Turcja
      • Brazylia - Dominikana

Siatkówka plażowa - 1:00-14:50

      • Kobiety i mężczyźni - eliminacje

Skoki do wody - 7:00-8:00 - finały

      • Kobiety - wieża 10 m synchronicznie

Softball - 5:00-14:30 - finały

      • Mecz o trzecie miejsce i finał

Strzelectwo - 1:00-8:30 - finały

      • Mieszane drużynowo - pistolet pneumatyczny 10 m - eliminacje i finał
      • Mieszane drużynowo - karabin pneumatyczny 10 m - eliminacje i finał

Surfing - 23:00-7:20

      • Kobiety i mężczyźni - ćwierćfinały, półfinały

Szermierka - 2:00-12:40 - finały

      • Kobiety - szpada - od 1/8 finału do finału

Taekwondo - 2:00-14:40 - finały

      • Kobiety - kat. do 67 kg - od 1/8 finału do finału
      • Mężczyźni - kat. do 80 kg - od 1/8 finału do finału

Tenis - 3:00-12:00

      • Mężczyźni - singiel II runda, debel (ćwierćfinały)
      • Kobiety - singiel III runda, debel (II runda, ćwierćfinały)

Tenis stołowy - 2:00-16:30

      • Mężczyźni - singiel - III runda, 1/8 finału
      • Kobiety - singiel - III runda, 1/8 finału

Triathlon - 22.30-1:05 - finały kobiet

Wioślarstwo - 0:30-4:00 - finały

      • Kobiety - W1x półfinały, LW2x finał C, W2x finał B, W2x finał A, W2-półfinały A/B, LW2x półfinały A/B
      • Mężczyźni - M1x półfinały, LM2x finał C, M2x finał B, M2x finał A, M2- półfinały A/B, LM2x półfinały A/B

Żeglarstwo - 4:00-10:00

      • Kobiety - Laser Radial, 49er FX
      • Mężczyźni - Laser, Finn, 49er

Igrzyska olimpijskie 2020 (2021) - terminarz: 28 lipca - środa

Badminton - 1:00-13:30

      • Kobiety - singiel - faza grupowa
      • Mikst debel - ćwierćfinały
      • Mężczyźni - singiel - faza grupowa

Baseball - 4:00-7:00

Boks - 3:00-12:45

Kobiety:
      • kat. 54-57 kg ćwierćfinały,
      • kat. 57-60 kg I runda,
      • kat. 69-75 kg II runda.
      • Mężczyźni - kat. 48-52 kg I runda

Gimnastyka - 11:15-14:00 - finały

      • Mężczyźni - wielobój

Hokej na trawie - 1:30-14:45

Kobiety:
      • Argentyna - Chiny
      • Niemcy - Irlandia
      • Japonia - Australia
      • Holandia - RPA
      • Nowa Zelandia - Hiszpania
      • Wielka Brytania - Indie
Mężczyźni:
      • Japonia - Hiszpania
      • Australia - Nowa Zelandia

Jeździectwo - 9:30-13:25 - finały

      • Ujeżdżenie indywidualnie - Grand Prix Freestyle

Kajakarstwo górskie - 5:00-8:45

      • Kobiety - C1 - eliminacje
      • Mężczyźni - K1 - eliminacje

Judo - 3:00-11:40 - finały

Kobiety:
      • kat. do 70 kg
      • kat. do 90 kg

Kolarstwo szosowe - 3:30-9:40 - finały

      • Kobiety - indywidualna jazda na czas
      • Mężczyźni - indywidualna jazda na czas

Koszykówka - 2:00-15:00

      • Mężczyźni - faza grupowa - 4 mecze

Koszykówka 3x3 - 9:00-15:25

      • Kobiety i mężczyźni - półfinały oraz finały

Łucznictwo - 1:30-10:40

      • Kobiety i mężczyźni - indywidualnie - 1/32 i 1/16 finału

Piłka nożna - 9:00-12:00

Mężczyźni:
      • Australia - Egipt
      • Hiszpania - Argentyna
      • Rumunia - Nowa Zelandia
      • Korea Południowa - Honduras
      • Arabia Saudyjska - Brazylia
      • Niemcy - Wybrzeże Kości Słoniowej
      • Francja - Japonia
      • RPA - Meksyk

Piłka ręczna - 1:00-15:00

      • Mężczyźni - eliminacje - 6 meczów

Piłka wodna kobiet - 6:00-13:10

      • Runda wstępna - 4 mecze

Pływanie - 2:30-16:30

      • Kobiety - 200 m styl dowolny finał, 200 m styl motylkowy półfinały, 200 m indywidualnie styl zmienny finał, 1500 m styl dowolny finał, 100 m styl dowolny - eliminacje, 200 m styl klasyczny - eliminacje, 4 x 200 m styl dowolny - eliminacje
      • Mężczyźni - 100 m styl dowolny półfinały, 200 m styl motylkowy finał, 200 m styl klasyczny półfinały, 4 x 200 m styl dowolny finał, 200 m styl grzbietowy - eliminacje, 200 m indywidualnie styl zmienny - eliminacje

Podnoszenie ciężarów - 5:50-14:00 - finały

      • Mężczyźni - kat. 73 kg - grupa B, grupa A

Rugby - 1:00-11:00 - finały

      • Mężczyźni - o miejsca 5-11, półfinały, mecz o trzecie miejsce, finał

Siatkówka - 1:00-4:50

Mężczyźni:
      • Argentyna - Francja
      • Kanada - Iran
      • Stany Zjednoczone - Tunezja
      • Japonia - Włochy
      • Brazylia - Olimpijczycy z Rosji
      • Polska - Wenezuela

Siatkówka plażowa - 1:00-14:50

      • Mężczyźni i kobiety - eliminacje - 9 meczów

Skoki do wody - 7:00-8:00 - finały

      • Mężczyźni - trampolina 3 m synchronicznie

Strzelectwo - 1:00-8:00

      • Kobiety i mężczyźni - Trap - eliminacje - dzień 1

Surfing - 00:00-3:35 - finały

      • Kobiety - o trzecie miejsce, finał
      • Mężczyźni - o trzecie miejsce, finał

Szermierka - 2:00-12:40 - finały

      • Mężczyźni - szabla drużynowo - od I rundy do finału

Tenis - 3:00-12:00

      • Kobiety - singiel - ćwierćfinały, debel ćwierćfinały
      • Mężczyźni - singiel - III runda, debel półfinały
      • Mikst - I runda

Tenis stołowy - 2:00-14:00

      • Kobiety - singiel - ćwierćfinały
      • Mężczyźni - singiel - ćwierćfinały

Wioślarstwo - 0:30-3:40

      • Kobiety - W2x finał B, W4- finał B, W2x finał A, W4- finał A, W8- repasaże, W1x półfinały A/B
      • Mężczyźni - M2x finał B, M4- finał B, M2x finał A, M4- finał A, M8- repasaże, M1x półfinały A/B

Żeglarstwo - 4:00-10:00

      • Kobiety - RS:X, 470, 49er FX
      • Mężczyźni - RS:X, Finn, 470, 49er
      • Mikst - Foiling Nacra 17

Olimpiada Tokio 2020 (2021) - terminarz: 29 lipca - czwartek

Badminton - 1:00-14:00

      • Mikst - półfinały
      • Mężczyźni - debel - ćwierćfinały, singiel - II runda
      • Kobiety - singiel - II runda, debel - ćwierćfinały

Baseball - 11:00-14:00

Boks - 3:00-12:10

      • Kobiety - kat. 48-51 kg - II runda
Mężczyźni:
      • kat. 52-57 kg - II runda
      • 69-75 kg - II runda

Gimnastyka - 11:50-14:00 - finały

      • Kobiety - wielobój

Golf - 23.30-7.30

      • Mężczyźni - I runda

Hokej na trawie 1:30-5:45

Mężczyźni:
      • Indie - Argentyna
      • RPA - Niemcy
      • Belgia - Kanada
      • Holandia - Wielka Brytania

Kobiety (10:30 - 14:45):

      • Hiszpania - Chiny,
      • Nowa Zelandia - Australia
      • Japonia - Argentyna
      • Wielka Brytania - Holandia

Judo - 3:00-11:40 - finały

      • Kobiety - kat. do 78 kg
      • Mężczyźni - kat. do 100 kg

Kajakarstwo górskie - 6:00-8:45

      • Kobiety - C1 - półfinały, finał

Kolarstwo wyścig BMX - 2:00-4:00

      • Mężczyźni - ćwierćfinały
      • Kobiety - ćwierćfinały

Koszykówka - 2.00-15:00

      • Kanada - Korea Południowa (K)
      • Hiszpania - Serbia (K)
      • Hiszpania - Argentyna (M)

Łucznictwo - 1:30-10:40

      • Mężczyźni - indywidualnie - eliminacje
      • Kobiety - indywidualnie - eliminacje

Piłka ręczna - 1:00-15:00

      • Kobiety - eliminacje - 6 meczów

Piłka wodna - 2:00-13:10

      • Mężczyźni - runda wstępna - 6 meczów

Pływanie - 2:30-13:30 - finały

      • Mężczyźni - 800 m styl dowolny finał, 200 m styl klasyczny finał, 200 m styl grzbietowy półfinały, 100 m styl dowolny finał, 200 m indywidualnie styl zmienny półfinały, 100 m styl motylkowy - eliminacje
      • Kobiety - 200 m styl motylkowy finał, 200 m styl klasyczny półfinały, 100 m styl dowolny półfinały, 4 x 200 m styl dowolny finał, 800 m styl dowolny - eliminacje, 200 m styl grzbietowy - eliminacje
      • Mieszane 4 x 100 m styl zmienny - eliminacje

Rugby - 1:00-11:30

      • Kobiety - I runda - 12 meczów

Siatkówka - 1:00-15:30

Kobiety:
      • Serbia - Kenia
      • Stany Zjednoczone - Turcja
      • Chiny - Olimpijczycy z Rosji
      • Japonia - Brazylia
      • Włochy - Argentyna
      • Korea Południowa - Dominikana

Siatkówka plażowa - 1:00-14:50

      • Mężczyźni i kobiety - eliminacje

Strzelectwo - 1:00-8:55 - finały

      • Kobiety - pistolet 25 m
      • Kobiety - Trap - eliminacje - dzień 2, finał
      • Mężczyźni Trap - eliminacje - dzień 2, finał

Szermierka - 1:00-13:30

      • Kobiety - floret drużynowo - od I rundy do finału

Tenis - 3:00-12:00

      • Kobiety - singiel - półfinały, debel półfinały
      • Mężczyźni - singiel - ćwierćfinały
      • Mikst - debel - ćwierćfinały

Tenis stołowy - 3:00-14:10 - finały

      • Kobiety - singiel - półfinały, finały
      • Mężczyźni - singiel - półfinały

Wioślarstwo - 0:30-3:50 - finały

      • Kobiety - W1x finał F, W1x finał E, W2- finał A, LW2x finał A, W2- finał B, LW2x finał B, W1x finał D
      • Mężczyźni - M1x finał F, M1x finał E, M2- finał A, LM2x finał A, M2- finał B, LM2x finał B, M1x finał D

Żeglarstwo - 4:00-10:00

      • Kobiety - RS:X, Laser Radial, 470
      • Mężczyźni - RS:X, Laser, Finn, 470
      • Mieszane - Foiling Nacra 17

Terminarz olimpiady: 30 lipca - piątek

Badminton - 1:00-4:30

      • Kobiety - singiel - ćwierćfinały
      • Mikst - o III miejsce
      • Mikst - finał
      • Kobiety - singiel - ćwierćfinały
      • Mężczyźni - debel - półfinały

Baseball - 4:00-14:00

Boks - 3:00-6:10

Kobiety:
      • kat. 57-60 kg - 1/8 finału
      • kat. 64-69 kg - ćwierćfinał
Mężczyźni:
      • kat. 63-69 kg - ćwierćfinały
      • kat. 75-81 kg - ćwierćfinały
      • kat. 81-91 kg - ćwierćfinały

Gimnastyka - skoki na trampolinie - 5.00-7.25 - finały

      • Kobiety - eliminacje, finał

Golf - 7:30-8:30

      • Mężczyźni - indywidualnie Stroke Play - II runda

Hokej na trawie - 1:30-14.45

Kobiety:
      • RPA - Niemcy
      • Irlandia - Indie
Mężczyźni:
      • Australia - Hiszpania
      • Niemcy - Holandia
      • Argentyna - Nowa Zelandia
      • Belgia - Wielka Brytania
      • Kanada - RPA
      • Japonia - Indie

Jeździectwo - 0:30-12:10

      • Ujeżdżenie drużynowo i indywidualnie - dzień 1

Judo - 3:00-11:40 - finały

      • Kobiety - kat. +78 kg - od eliminacji do finału
      • Mężczyźni - kat. +100 kg - od eliminacji do finału

Koszykówka kobiet - 2:00-15:00

      • Francja - Nigeria
      • Chiny - Australia
      • Belgia - Portoryko
      • Stany Zjednoczone - Japonia

Kajakarstwo górskie - 6:00-9:00 - finały

      • Mężczyźni K1 - półfinał, finał

Kolarstwo wyścig BMX - 2:00-4:20 - finały

      • Mężczyźni - półfinały, finał
      • Kobiety - półfinały, finał

Lekkoatletyka - 1:00-13:00 - finały

      • Mężczyźni - 3000 m bieg z przeszkodami I runda
      • Mężczyźni - skok wzwyż - eliminacje
      • Mężczyźni - rzut dyskiem - eliminacje
      • Kobiety - 800 m - I runda
      • Mężczyźni - 400 m przez płotki - I runda
      • Kobiety - 100 m - I runda
      • Kobiety - 5000 m - I runda
      • Kobiety - trójskok - eliminacje
      • Kobiety - pchnięcie kulą - eliminacje
      • 4 x 400 m sztafeta - I runda
      • Mężczyźni - 10 000 m - finał

Łucznictwo - 1:30-11:20 - finały

      • Kobiety - indywidualnie - od eliminacji do finału

Piłka nożna - 9:00-15:00

      • Kobiety - ćwierćfinały

Piłka ręczna - 1:00-15:00

      • Mężczyźni - eliminacje - 6 meczów

Piłka wodna - 6:00-13:10

      • Kobiety - runda wstępna - 4 mecze

Pływanie - 2.30-13.30 - finały

      • Kobiety - 200 m styl klasyczny finał, 100 m styl dowolny finał, 200 m styl grzbietowy półfinały,
      • Mężczyźni - 100 m styl motylkowy półfinały, 200 m styl grzbietowy finał, 200 m indywidualnie styl zmienny finał
      • Kobiety - 50 m styl dowolny - eliminacje, 4 x 100 m styl zmienny sztafeta - eliminacje
      • Mężczyźni - 50 m styl dowolny - eliminacje, 1500 m styl dowolny - eliminacje, mężczyźni - 4 x 100 m styl zmienny sztafeta - eliminacje

Rugby - 1:00-11:30

      • Kobiety - eliminacje - 8 meczów, o miejsca 9.-12. - 2 mecze, ćwierćfinały - 4 mecze

Siatkówka mężczyzn - 1:00-4:50

      • Japonia - Polska
      • Argentyna - Tunezja
      • Włochy - Iran
      • Olimpijczycy z Rosji - Francja
      • Kanada - Wenezuela
      • Brazylia - Stany Zjednoczone

Siatkówka plażowa - 1:00-14:50

      • Mężczyźni i kobiety - eliminacje

Skoki do wody - 7:00-9:30

      • Kobiety - 3 m trampolina - eliminacje

Strzelectwo - 1:00-7:00 - finały

      • Kobiety - pistolet 25 m - eliminacje i finał
      • Surfing (zależny od pogody)

Szermierka - 2:00-12:40

      • Mężczyźni - szpada drużynowo - od eliminacji do finału

Tenis - 4:00-12:00

      • Mężczyźni - singiel - półfinały
      • Mężczyźni - debel - o III miejsce, finał
      • Mikst - półfinały

Tenis stołowy - 12:00-14:10 - finały

      • Mężczyźni - singiel - o trzecie miejsce, finał

Wioślarstwo - 0:45-2:55 - finały

      • Kobiety - W1x finał C, W1x finał B, W1x finał A, W8- finał A
      • Mężczyźni - M1x finał C, M1x finał B, M1x finał A
      • Mężczyźni - M8- finał A

Żeglarstwo - 4:00-10:00

      • Mężczyźni - Laser, 470, 49er
      • Kobiety - Laser Radial, 470 kobiety, 49er F

Tokio 2020 (2021) - program: 31 lipca - sobota

Badminton - 1.00-15.00

      • Mężczyźni - singiel - ćwierćfinały
      • Kobiety - debel - półfinały
      • Kobiety - singiel - półfinały
      • Mężczyźni - debel - o trzecie miejsce, finał

Baseball - 4:00-14:00

Boks - 3:00-11:55

Kobiety:
      • kat. 54-57 kg półfinały,
      • kat. 69-75 kg - ćwierćfinały
Mężczyźni:
      • kat. 48-52 kg - II runda,
      • kat. 57-63 kg - II runda

Gimnastyka - skoki na trampolinie - 5:00-7:25 - finały

      • Mężczyźni - od eliminacji do finału

Golf - 23:30-0:30

      • Mężczyźni - indywidualnie - Stroke Play runda 3

Hokej na trawie kobiet - 1:30-14:15

      • Japonia - Hiszpania
      • Irlandia - Wielka Brytania
      • Indie - RPA
      • Niemcy - Holandia
      • Chiny - Nowa Zelandia
      • Argentyna - Australia

Jeździectwo - 0:30-3:00

      • Ujeżdżenie drużynowo i indywidualnie - dzień 2 - sesja 3

Judo - 3:00-11:40

      • Mieszane drużyny - od eliminacji do finału

Kolarstwo BMX freestyle - 2:10-4:20

      • Kobiety - Park Seeding
      • Mężczyźni - Park Seeding

Koszykówka - 2:00-15:00

      • Mężczyźni - 4 mecze

Lekkoatletyka - 1:00-13:55 - finały

      • Kobiety - 400 m przez płotki I runda, rzut dyskiem - eliminacje, 100 m przez płotki - eliminacje
      • Mężczyźni - skok o tyczce - eliminacje, 800 m - I runda, 100 m - runda wstępna
      • Mężczyźni - skok w dal - eliminacje, 100 m - I runda, rzut dyskiem - finał
      • Kobiety - 100 m półfinały, kobiety - 800 m półfinały, 100 m finał
      • Mieszane 4 x 400 m sztafeta - finał

Łucznictwo - 1:30-9:20 - finały

      • Mężczyźni - indywidualnie - od 1/8 finału do finału

Piłka nożna - 9:00-15:00

      • Mężczyźni - ćwierćfinały

Piłka ręczna - 1:00-15:00

      • Kobiety - eliminacje - 6 meczów

Piłka wodna - 2:00-23:10

      • Mężczyźni - runda wstępna - 6 meczów

Pływanie - 2:30-4:20 - finały

      • Mężczyźni - 100 m styl motylkowy finał, 50 m styl dowolny - półfinały
      • Kobiety - 200 m styl grzbietowy - finał, 800 m styl dowolny - finał, 50 m styl dowolny - półfinały
      • Mieszane - 4 x 100 m styl zmienny sztafeta - finał

Podnoszenie ciężarów - 3:50-14:00 - finały

      • Mężczyźni - kat. 81 kg - grupa B, kat. 96 kg - grupa B
      • Mężczyźni - kat. 81 kg - grupa A
      • Mężczyźni - kat. 96 kg - grupa A

Rugby - 1:00-11:00 - finały

      • Kobiety - o miejsca 11.-12., 9.-10., 5.-8. półfinały, o III miejsce, finał

Siatkówka kobiet - 1:00-15.30

      • Stany Zjednoczone - Olimpijczycy z Rosji
      • Japonia - Korea Południowa
      • Chiny - Włochy
      • Argentyna - Turcja
      • Serbia - Brazylia
      • Dominikana - Kenia

Siatkówka plażowa - 1:00-14:50

      • Mężczyźni, kobiety - eliminacje
      • Mężczyźni, kobiety - Lucky Loser

Skoki do wody - 7:00-8:30

      • Kobiety - trampolina 3 m - półfinały

Strzelectwo - 1:00-11:10 - finały

      • Mieszane drużyny - Trap - od eliminacji do finałów
      • Kobiety - karabinek trzy pozycje 50 m - od eliminacji do finałów
      • Surfing (zależne od pogody)

Szermierka - 2:00-12:40 - finały

      • Kobiety - szabla drużynowo - od 1/8 finału do finału

Tenis - 4:00-12:00 - finały

      • Mężczyźni - singiel - o III miejsce
      • Kobiety - singiel - o III miejsce, finał, debel - o III miejsce,
      • Mikst - o III miejsce

Triathlon - 23.30-1.25 - finały

      • Sztafeta mieszana

Żeglarstwo - 4:00-10:00 - finały

      • Mężczyźni - RS:X - wyścig medalowy, Finn, 49er
      • Kobiety - RS:X - wyścig medalowy, 49er, FX
      • Mieszane - Foiling Nacra 17
***
Terminarz Igrzysk Olimpijskich 2020 (2021) na kolejne dni - sierpień - znajdziesz TUTAJ.
Źródło: własne
STS
1460 PLN

Oferta powitalna 1200 1460 PLN złożona z aż trzech bonusów! 231 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

Fortuna
2720 PLN

600 PLN bez ryzyka, 20 PLN bez depozytu i 2100 PLN od wpłaty!

Superbet
584 PLN

Z kodem promocyjnym MECZYKI cashback 500 PLN + freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę + bonus 50 PLN

Betclic
550 PLN

Cashback 500 550 PLN dla nowych graczy. Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

ETOTO
2500 PLN

1500 PLN od pierwszej wpłaty i dodatkowo 1000 PLN w bonusach i freebetach

 

Dyskusja 6

8 lip 2021 | 12:48
0
No i świetnie, raz na 4 lata fajnie jest pooglądać dyscypliny których nie ogląda się codziennie, a dodatkowo wszyscy budują formę specjalnie na nie
8 lip 2021 | 10:48
0
Wszystko obejrzę!
8 lip 2021 | 10:49
0
Kto transmituje IO?
8 lip 2021 | 11:18
0
Na Wikipedii jest napisane, że w Polsce prawa otrzymały TVP I Eurosport
8 lip 2021 | 12:44
0
Dzięki :)
8 lip 2021 | 13:55
0
Mam nadzieję, że tak jak na IO w 2012 roku w Londynie, będzie oficjalna strona igrzysk, na której będzie można oglądać wszystkie dyscypliny, bo wtedy za darmo właśnie puszczali dosłownie wszystko! W telewizji to musisz oglądać to co puszczają, więc przy tak dużej liczbie konkurencji, może akurat nie lecieć to co Cię interesuje, także fajnie jakby taka stronka była, podpiąć kabel HDMI z komputera do telewizora za kilka złotych i cieszyć się na dużym ekranie!
STS
1460 PLN

Oferta powitalna 1200 1460 PLN złożona z aż trzech bonusów! 231 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

Fortuna
2720 PLN

600 PLN bez ryzyka, 20 PLN bez depozytu i 2100 PLN od wpłaty!

Superbet
584 PLN

Z kodem promocyjnym MECZYKI cashback 500 PLN + freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę + bonus 50 PLN

Betclic
550 PLN

Cashback 500 550 PLN dla nowych graczy. Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

ETOTO
2500 PLN

1500 PLN od pierwszej wpłaty i dodatkowo 1000 PLN w bonusach i freebetach