Totalny popis piłkarza Ajaksu Amsterdam! Cztery gole w debiucie w Lidze Mistrzów [WIDEO]

Sebastian Haller rozegrał jeden z najlepszych meczów w swojej karierze. Snajper Ajaksu zdobył cztery gole w meczu Ligi Mistrzów ze Sportingiem.
Piłkarze z Amsterdamu z przytupem rozpoczęli rywalizację w tej edycji Ligi Mistrzów. Już w 2. minucie zdobyli gola. Sebastian Haller uderzył głową będąc tuż nad golkiperem rywali.
Po chwili było już 0:2. Ponownie w roli głównej wystąpił Haller. Tym razem znalazł się na czwartym metrze i z bliska wpakował piłkę do siatki. A to był początek popisu strzeleckiego obu zespołów.
Przed przerwą padł jeszcze dwie bramki. Najpierw gola kontaktowego dla Sportingu zdobył Paulinho. Po sześciu minutach Ajax znów odskoczył za sprawą Berghuisa.
W drugiej połowie swój koncert kontynuował Haller. Napastnik hat-tricka skompletował w 51. minucie, gdy skorzystał z genialnego dogrania Antony'ego.
Po niecałym kwadransie Haller dołożył czwarte trafienie. Warto zaznaczyć, że 27-latek dziś zaliczył swój debiut w Lidze Mistrzów.
Ostatecznie Sporting poległ na własnym boisku 1:5.
W drugim spotkaniu tej grupy Besiktas przegrał z Borussią Dortmund.
Daniel Makarewicz15 Sep 2021 · 22:34
Źródło: twitter/własne