Tottenham w świetnym stylu pokonał Manchester United! Eriksen dał prowadzenie już w pierwszej akcji meczu!

Mitch Gunn / Shutterstock.com
Tottenham pokonał Manchester United 2:0 w meczu 25. kolejki Premier League. Gospodarze odnieśli zwycięstwo w bardzo dobrym stylu.
Relację z tego spotkania możecie przeczytać TUTAJ.
Z pewnością nie wszyscy kibice zdążyli usiąść na trybunach, zanim Eriksen otworzył wynik meczu. Gospodarze na prowadzenie wyszli bowiem tuż po rozpoczęciu spotkania.
W 11. sekundzie meczu Eriksen dopadł do bezpańskiej piłki i wpakował ją do bramki gości.
W kolejnych minutach gospodarze nadal naciskali. Piłkarze Tottenhamu wyglądali zdecydowanie lepiej na tle zawodników Manchesteru United, którzy mieli problem z tworzeniem sobie sytuacji.
Z przymrużeniem oka można powiedzieć, że tego, czego nie potrafili zrobić pod bramką Llorisa, dokonali we własnym polu karnym. W 28. minucie Jones "wykorzystał" podanie Trippiera i wbił piłkę do własnej bramki.
W drugiej połowie gospodarze wciąż przeważali, ale wynik nie uległ zmianie. Tottenham zwyciężył 2:0.