Trener Arabii Saudyjskiej wpadł w szał w przerwie meczu z Argentyną. "Zróbcie sobie zdjęcie z Messim" [WIDEO]

Herve Renard uważany jest za głównego architekta sukcesu, jakim dla Arabii Saudyjskiej było niewątpliwie sensacyjne zwycięstwo z Argentyną. W sieci pojawiły się kolejne fragmenty odprawy szkoleniowca z przerwy meczu.
Ekipa z Azji w pierwszej połowie spotkania z "Albicelestes" grała bardzo ambitnie, ale i tak schodziła na przerwę przy wyniku 0:1. Rezultat mógł być wyższy, ale trzy kolejne gole Argentyńczycy strzelili ze spalonych.
Już w dniu meczu w sieci pojawiły się nagrania z tego, co między obiema częściami meczu działo się w kadrze Arabii Saudyjskiej. Szalał selekcjoner tej drużyny, Herve Renard. Więcej przeczytacie TUTAJ.
- Wasz talent zrobi różnicę! Zachowajcie spokój, mamy jeszcze 45 minut! To jest piłka nożna, czasami mogą się zdarzyć całkowicie szalone rzeczy - mówił.
Teraz w mediach społecznościowych pojawiły się kolejne fragmenty przemówienia Renarda. Ten był wręcz wściekły na swoich zawodników, starając się ich zmotywować.
- To jest pressing? Weźcie telefony i zróbcie sobie zdjęcie z Messim! Macie naciskać, pchać, nie dać mu grać. Jak będziemy mieli piłkę, to nie tylko damy radę wyrównać - apelował.
Kolejnym rywalem Saudyjczyków będzie reprezentacja Polski. Ten mecz odbędzie się już w najbliższą sobotę. Pierwszy gwizdek zabrzmi o godzinie 14:00 czasu polskiego.
Maciej Pietrasik24 Nov 2022 · 22:35
Źródło: Twitter