Trwa koszmar Wojciecha Szczęsnego. Polak zawalił gola w meczu z Napoli [WIDEO]

Wojciech Szczęsny znów dał o sobie znać. Tym razem reprezentant Polski nie popisał się w meczu z Napoli.
Hit Serie A rozpoczął się po myśli "Starej Damy". Prowadzenie turyńczykom dał Alvaro Morata. Hiszpan wykorzystał fatalny błąd Manolasa i w sytuacji sam na sam pokonał Ospinę.
Po tym golu Napoli straciło impet i w pierwszej połowie nie było w stanie poważnie zagrozić bramce strzeżonej przez Szczęsnego. Sytuacja uległa zmianie po przerwie.
Gospodarze w 57. minucie doprowadzili do wyrównania. Do siatki trafił Politano, który wykorzystał koszmarny błąd reprezentanta Polski.
Szczęsny fatalnie interweniował po zagraniu Insigne. Wydawało się, że bez problemu złapie piłkę, jednak stało się inaczej. Futbolówka wyleciała mu z rąk wprost pod nogi rywala. Po chwili było 1:1.
- To najgorszy moment w karierze Szczęsnego, jeśli chodzi o powtarzalność błędów - ocenił Mateusz Święcicki na antenie "Eleven Sports".
To kolejna wpadka Szczęsnego w ostatnim czasie. Bramkarz był krytykowany za postawę w meczu z Udinese. Wiele wątpliwości budziła jego interwencja w pojedynku Polska - Anglia, gdy Kane trafił do siatki z 30. metra.
Błąd Szczęsnego okazał się bardzo kosztowny. Juventus przegrał na wyjeździe z Napoli 1:2.
Daniel Makarewicz11 Sep 2021 · 19:27