Twitter grzmi po tragicznym meczu kadry. "Piłkarsko nas zjedli. Ani jednej składnej akcji przez cały mecz"

PressFocus
Reprezentacja Polski w fatalnym stylu przegrała w niedzielny wieczór z reprezentacją Włoch. Spotkanie było szeroko komentowane na Twitterze. Eksperci byli dla kadry Jerzego Brzęczka bezlitośni.
Po październikowych meczach "Biało-Czerwonych" przed starciem z Włochami dominował optymizm. Zamiast punktów i realnej szansy na Final Four przyszła jednak brutalna weryfikacja i porażka 0:2.
Nie wynik, ale styl gry kadry był jednak najgorszy. W całym meczu podopieczni Jerzego Brzęczka nie oddali żadnego celnego strzału (w pierwszej połowie nawet nie uderzyli na bramkę rywali). Nic więc dziwnego, że opinie na Twitterze były niezwykle ostre.
Po raz kolejny zawiódł Grzegorz Krychowiak. Pomocnik Lokomotiwu Moskwa w pierwszej połowie sprokurował rzut karny i był niewątpliwie jednym z najsłabszych zawodników na boisku.
W drugiej połowie osiągnięcie kolegi ze środka pola "przebił" jednak Jacek Góralski. Polak wyleciał z boiska za czerwoną kartkę, a i tak powinien się cieszyć, że arbiter nie wyrzucił go jeszcze wcześniej.
Kompletnie niewidoczny był również Robert Lewandowski. Wojciech Kowalczyk zwracał jednak uwagę na to, że nie jest to winą napastnika Bayernu Monachium, lecz przede wszystkim braku podań od partnerów.
- Mam taką myśl, że skończymy ten mecz i tak z całkiem przyzwoitym wynikiem jak na różnicę między reprezentacjami - boleśnie podsumował Tomasz Smokowski.
- Piłkarsko nas zjedli, najniższy wymiar kary... Słabiutko to wyglądało. Powrót na ziemię, niestety - napisał Zbigniew Boniek.
Maciej Pietrasik15 Nov 2020 · 23:08
Źródło: Twitter