Twitter grzmi po zwycięstwie Polski. "Dramatyczny, absolutnie dramatyczny mecz, strach myśleć o Anglii"

Pressfocus/Rafał Oleksiewicz
Polska pokonała Andorę 3:0. Mimo zwycięstwa, eksperci i dziennikarze ostro ocenili występ podopiecznych Paulo Sousy.
Początek spotkania nie wyglądał tak, jak można się było tego spodziewać. Polska miała problem z przeprowadzeniem składnych akcji w ataku pozycyjnym, a Andora dobrze się broniła. Głęboko do rozegrania musiał się cofać Robert Lewandowski.
Chociaż Paulo Sousa zdecydował się wystawić aż trzech napastników, nasza ofensywa w pierwszych minutach nie funkcjonowała prawidłowo.
Dopiero Robert Lewandowski musiał wziąć sprawy w swoje ręce. Po 30. minutach snajper Bayernu otworzył wynik spotkania. Jednobramkowe prowadzenie do przerwy nie mogło być jednak uznane za sukces.
Na kolejne słowa pochwały zasłużył Robert Lewandowski, który w 54. minucie strzelił drugiego gola.
Zwycięstwo nie mogło jednak zadowolić polskich kibiców. Styl gry naszej kadry pozostawiał wiele do życzenia.