Twitter płonie po spadku Wisły Kraków z Ekstraklasy. "Dotkliwy upadek, odpowiedzialność ponosi Błaszczykowski"

Marcin Kadziolka / Shutterstock.com
Wisła Kraków spadła z Ekstraklasy po porażce z Radomiakiem Radom. Dramatyczna klęska podopiecznych Jerzego Brzęczka jest szeroko komentowana przez internautów.
Początkowo w Radomiu nic nie zwiastowało nadchodzącej katastrofy "Białej Gwiazdy". Wisła Kraków w 47. minucie prowadziła 2:0. Wtedy jednak do akcji wkroczył Karol Angielski.
Środkowy napastnik w przerwie zmienił Mauridesa i kompletnie odmienił losy spotkania. Angielski strzelił trzy gole, dając Radomiakowi prowadzenie.
Wisła ostatecznie przegrała 2:4. Ten wynik przypieczętował spadek "Białej Gwiazdy".
Do końca sezonu pozostała jeszcze jedna kolejka, jednak już wiadomo, że z ligą pożegnają się Górnik Łęczna, Bruk-Bet Termalica Nieciecza i właśnie Wisła.
Adam Kłos15 May 2022 · 19:27
Źródło: Twitter