Wielka kontrowersja przy rzucie karnym dla FC Barcelony! Wymowny komentarz Neymara [WIDEO]

W pierwszej połowie spotkania FC Barcelony z Paris Saint-Germain nie brakowało kontrowersji. Wzbudził je przede wszystkim rzut karny dla "Blaugrany". Wymowny komentarz do decyzji sędziego zamieścił Neymar.
Starcie FC Barcelony z Paris Saint-Germain to największy hit 1/8 finału Champions League. Pierwsze spotkanie obu drużyn rozgrywane jest na Camp Nou.
W 25. minucie byliśmy świadkami ogromnej kontrowersji. Frenkie de Jong padł w polu karnym po starciu z Layvinem Kurzawą. Arbiter wskazał na jedenasty metr.
Sytuacja była jeszcze analizowana przez system VAR. Pierwotna decyzja Bjoerna Kuipersa została podtrzymana, ale nie brakowało opinii, że "jedenastki" być nie powinno.
- Obejrzałem to na trzech powtórkach. De Jong potknął się o swoją nogę, dość ordynarnie. Śmiałem się, że za czasów VAR-u takie rzeczy próbuje robić. A tu proszę, magia świąt - napisał szef "Canal+Sport", Michał Kołodziejczyk.
Wymowny wpis na Twitterze zamieścił również Neymar. Brazylijczyk, którego zabrakło na Camp Nou ze względu na odniesioną kontuzję, nie krył oburzenia.
- Ten karny to żart - napisał Brazylijczyk. Po chwili usunął jednak swoje słowa z mediów społecznościowych.
Neymar Twitter
Twitter
Jedna z powtórek pokazała, że De Jong był zahaczany przez Kurzawę. Inną kwestią pozostaje pytanie, czy Holender rzeczywiście został na tyle mocno wytrącony z równowagi, aby dyktować "jedenastkę".
Rzut karny na gola zamienił Leo Messi. Niedługo później do wyrównania doprowadził jednak Kylian Mbappe. Francuz dał prawdziwe show w drugiej połowie. PSG wygrało aż 4:1. Relację ze spotkania przeczytacie TUTAJ.
Maciej Pietrasik16 Feb 2021 · 21:49