Wielki błąd Manuela Neuera w hicie z PSG! Piłka leciała prosto w niego, przepuścił ją między nogami [WIDEO]

Spotkanie z Paris Saint-Germain nie mogło zacząć się gorzej dla Bayernu Monachium. Już w trzeciej minucie Francuzi wyszli na prowadzenie. Po strzale Kyliana Mbappe bardzo złą interwencję zaliczył Manuel Neuer.
Starcie 1/4 finału między dwoma zeszłorocznymi finalistami od początku budziło ogromne emocje. Nie zmieniły tego nawet osłabienia, których doznały obie drużyny.
W Monachium gra od początku była bardzo otwarta. Już w drugiej minucie Keylora Navasa uratowała poprzeczka. Po drugiej stronie boiska o wiele mniej szczęścia miał Manuel Neuer.
W poprzedniej edycji Ligi Mistrzów Niemiec wielokrotnie ratował swój zespół w kluczowych momentach. Nie brakowało opinii, że to właśnie on był numerem jeden w lizbońskim finale.
Tym razem doświadczony golkiper zawalił jednak sprawę. Po podaniu Neymara Kylian Mbappe znalazł się w bardzo dobrej sytuacji, ale nie uderzył najlepiej.
Piłka po strzale Francuza leciała prosto w Neuera. Mimo to wylądowała w siatce. Przeszła bowiem między nogami interweniującego golkipera.
Dziennikarze oraz eksperci nie mają wątpliwości, że to właśnie bramkarz ponosi główną winę za straconego gola. Pisze o tym między innymi Gary Lineker.
Ostatecznie Neuer w całym meczu musiał skapitulować trzykrotnie, a PSG wygrało w Monachium 3:2, zdobywając zaliczkę przed rewanżem. Pełną relację przeczytacie TUTAJ.
Maciej Pietrasik07 Apr 2021 · 21:25