Wspaniała parada Wojciecha Szczęsnego! Reprezentant Polski uratował Juventus [WIDEO]

Fabrizio Andrea Bertani / Shutterstock.com
Kapitalna interwencja Wojciecha Szczęsnego w meczu Juventusu z Ajaksem w ćwierćfinale Ligi Mistrzów. Polak w pierwszej połowie uratował swoją drużynę przed stratą gola.
Szczęsny błysnął umiejętnościami w 18. minucie. Ajax zdecydowanie zaatakował i wypracował sytuację strzelecką Hakimowi Ziyechowi. Piłka po jego technicznym uderzeniu zmierzała w górny róg bramki Juventusu, ale Szczęsny w ostatniej chwili przerzucił ją nad poprzeczką.
Polski bramkarz puścił gola na początku drugiej połowy. Był bezradny przy uderzeniu Davida Neresa, który trafił na 1:1.
W końcówce meczu Szczęsny jeszcze raz pokazał się z dobrej strony. Tym razem zachował czujność przy strzale Jurgena Ekkelenkampa. Podsumowanie całego meczu można przeczytać tutaj.
Kamil Kaczmarek10 Apr 2019 · 21:37
Źródło: Twitter