Zawodnik Sevilli stracił głowę w meczu z FC Barceloną! Rzucił piłką w twarz Alby i wyleciał z boiska [WIDEO]

We wtorkowym hicie ligi hiszpańskiej Sevilla mierzy się na własnym stadionie z FC Barceloną. W drugiej połowie z boiska wyleciał Jules Kounde. Francuz nie utrzymał nerwów na wodzy w starciu z Jordim Albą.
W zaległym spotkaniu czwartej kolejki La Liga za faworytów uważani byli zawodnicy Sevilli. To właśnie oni są bowiem obecnie wiceliderami La Liga i przed meczem mieli dziesięć punktów przewagi nad "Barcą".
W pierwszej połowie gospodarze wyszli na prowadzenie po golu Papu Gomeza. Tuż przed przerwą do wyrównania doprowadził Ronald Araujo. Rywalizacja była dość wyrównana.
W 64. minucie sytuacja Sevilli stała się zdecydowanie trudniejsza. Podopieczni Julena Lopeteguiego musieli od tego momentu radzić sobie w dziesiątkę. Z boiska wyleciał Jules Kounde.
Francuski obrońca nie wytrzymał nerwowo w starciu z Jordim Albą. Hiszpan odepchnął rywala, gdy futbolówka opuściła już boisko. Kounde zareagował jednak w zupełnie niezrozumiały sposób.
Piłkarz Sevilli rzucił bowiem piłkę prosto w twarz Alby. Arbiter nie miał żadnych wątpliwości, że za to zachowanie defensorowi gospodarzy należy się czerwona kartka. Błyskawicznie wyrzucił go z boiska.
Ostatecznie FC Barcelona mimo przewagi jednego zawodnika nie zdołała sięgnąć po trzy punkty. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1. Pełną relację możecie przeczytać TUTAJ.
Maciej Pietrasik21 Dec 2021 · 23:05