Bezsensowne pytanie

20 lut 2019 | 06:45 4 przez: totil
+76
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}

Dyskusja

4
20 lut 2019 | 16:37
0
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Kołtoń nie dość, że ma irytujący głos, wymowę, ale i treść płynąca z jego ust pozostawia wiele do życzenia. Czołówka najgorszych polskojęzycznych komentatorów piłkarskich
20 lut 2019 | 15:05
0
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
W ogóle zawód dziennikarza w ostatnich latach stał się trochę bezsensowny kiedyś to byli jedyni ludzie którzy mieli wiedzę jako nieliczni i byli w stanie coś powiedzieć ciekawego. Dziś niczym już zaskoczyć nie mogą, dostęp do wiedzy jest łatwo dostępny i nie trzeba spędzać kilku godzin aby dowiedzieć się czegoś ciekawego. Wywiady z znanymi sportowcami czy ludźmi sportu, sprowadzają się do zadawania pytań na które samodzielnie bylibyśmy w stanie odpowiedzieć tak więc stało się to trudne. :)
20 lut 2019 | 20:08
+1
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Nie no Lechu, też nie wrzucajmy wszystkich do jednego wora, a poza tym podobno nie ma głupich pytań, a jedynie głupie odpowiedzi ;) Warto spojrzeć też na to z drugiej strony, że dużo odpowiedzi pada bardzo szablonowych. Osoby publiczne rzadko mówią to, co jest zgodne z ich odczuciami, a raczej karmią nas jakimiś oklepanymi zwrotami tak, żeby to dobrze brzmiało i przy okazji nikogo nie uraziło. Chociaż jak pada pytanie zamknięte typu "czy wierzy Pan w awans?" to co biedy ma odpowiedzieć "nie ku*wa nie wierzę, nie jedziemy nawet na rewanż"? xD Lepiej byłoby zapytać "jak ocenia Pan szanse na awans", czy coś w tym stylu, żeby dać się chłopu wykazać elokwencją :)
21 lut 2019 | 00:23
+1
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Ale właśnie o to mi chodziło że ciężko jest zadać pytanie na które osoba pytana nie mogłaby polecieć jakimś banałem bo nawet na to pytanie "jak ocenia Pan szanse na awans" w większości przypadków usłyszy się "Nasz rywal jest bardzo silną drużyną, ale nasz sztab pracuje w pocie czoła i znalazł kilka zagrań którym postaramy się zaskoczyć rywali". Piłkarze po prostu są świetnie przygotowani do tego jak rozmawiać w taki sposób aby coś powiedzieć nic nie mówiąc, a jak się taki piłkarz tego nie nauczy to potem wychodzą takie kwiatki jak odpowiedzi "Ty jesteś fatalny" na pytanie w stylu "Czemu wasza drużyna zagrała dziś tak fatalnie?". I tu nie ma się co dziwić bo na przykład można spojrzeć na taką Chelsea, Sarri miesiąc temu powiedział na konferencji po przegranym meczu za dużo, że piłkarzy ciężko jest zmotywować, a dziś jest już na wylocie z drużyny, tak samo jeśli chodzi o transfery, na pytanie o staranie się o danego zawodnika nie uzyskasz odpowiedzi. Tak więc ja czytając jakieś wywiady od razu pomijam pytania w których osoba pytana ma coś ocenić, a przechodzę do pytań czysto informacyjnych jaki jest stan kadry? czemu zawodnik X nie gra? i tak dalej. :)
{{comment.created_datetime}}
(Edytowany)
{{comment.user_score.team_A_name}}
{{comment.user_score.team_A_score}}:{{comment.user_score.team_B_score}}
{{comment.user_score.team_B_name}}
Edytuj (jeszcze przez {{minuteUnit}})
Ranking

Bukmacherzy

Tylko na Meczyki.pl: Największa oferta na rynku! Podczas rejestracji wpisz kod MEGABONUS. Kliknij w "Sprawdź", aby zapoznać się ze szczególami.

Jeden z największych legalnych bukmacherów w Polsce. Świetna, potrójna oferta startowa - kliknij w "sprawdź" i dowiedz się więcej.

Tylko na Meczykach: wpisz kod 60plnmeczyki i poza standardową ofertą powitalną, odbierz punkty, które wymienisz na nagrodę.

Wszystkie

Sportbuzz

×
Włącz powiadomienia przeglądarkowe i otrzymuj od nas najważniejsze wiadomości sportowe! Kliknij w poniższą instrukcję i dowiedz się, jak to zrobić.