typy bukmacherskie

3 typy
Najwyżej ocenione
Najnowsze
Typ: Argentyna -2 (Argentyna wygra przynajmniej trzema bramkami, zwrot przy wygranej dwiema bramkami) 1.89Fortuna

Arabia Saudyjska jest zdecydowanie lepszą drużyną niż Zjednoczone Emiraty Arabskie, z którymi Albicelestes wygrali ostatnio aż 5:0, ale może to nie mieć większego znaczenia, bo Messi i spółka będą w pierwszym spotkaniu grupowym zdecydowanie bardziej skoncentrowani. Ekipa Lionela Scaloniego zalicza znakomitą serię gier, jest niepokonana od ponad trzech lat, wygrywając w tym czasie zdecydowaną większość meczów. Pierwsze spotkanie w grupie jest bardzo istotne, dlatego spodziewamy się tu pełnej mobilizacji i zdecydowanego zwycięstwa jednego z faworytów do końcowego triumfu.

avatarRedakcja
Typ: Obie drużyny strzelą - NIE1.48STS

Kurs poniżej 1.5 nie wygląda zbyt dobrze, ale może być dobrym dodatkiem do innego zakładu. Saudyjczycy w pięciu spotkaniach strzelili ledwie trzy bramki i choć można mieć pewne zastrzeżenia do zestawienia obrony Albicelestes, w której do gry może nie być gotowy Romero, to jednak Argentyna nie powinna stracić w tym spotkaniu ani jednego gola.

Typ: Argentyna -1.5 w pierwszej połowie (Argentyna wygra pierwszą połowę przynajmniej dwiema bramkami)3.20Superbet

Optymalne dla faworytów byłoby w tym meczu strzelenie szybkich dwóch bramek, jeszcze w pierwszej połowie, i kontrolowanie przebiegu spotkania. Turniej jest długi, w dodatku rozgrywany w nietypowych warunkach, dlatego kluczem będzie tu z pewnością zachowanie sił, czemu służyłoby bardzo szybkie otwarcie wyniku. Albicelestes z pewnością zaś stać na zdominowanie przeciwnika od początku.