ustawienie: 4-2-3-1
śr. wzrost: 181.7 cm
śr. wiek: 24.7 lat
AFC Bournemouth

Bournemouth przegrało aż dziesięć z trzynastu ostatnich spotkań ligowych, ale we wtorek drużyna Eddie Howe’a w dobrym stylu pokonała Brighton 3:1. The Cherries strzelili też cztery bramki Luton w poprzedniej rundzie Pucharu Anglii.
Zarówno przeciwko Brighton, jak i w spotkaniu z Luton bramkę zdobywał reprezentant Anglii Callum Wilson, który we wtorek przerwał serię aż piętnastu meczów bez gola w lidze. Poza kadrą są nadal m.in Brooks, Kelly, Daniels, a także King.
Arsenal Londyn

Tylko jedno z siedmiu spotkań pod wodzą Mikela Artety przegrał dotąd Arsenal, który jednak jednocześnie wygrał zaledwie dwa mecze. Ostatni remis z Chelsea może być jednak punktem przełomowym, bo Kanonierzy od 26 minuty grali w tym spotkaniu w dziesiątkę.
W spotkaniu pucharowym nie będą mogli zagrać zawieszeni w lidze Aubameyang i David Luiz. Do gry po długiej przerwie wrócił Hector Bellerin, który w spotkaniu z Chelsea strzelił decydującego o remisie gola.

Dyskusja 0

Forma zespołów

Nasze typy

Arsenal wygra W tym spotkaniu postawimy na Arsenal, który pod wodzą Mikela Artety zaczyna grać coraz lepiej. Bournemouth ma ogromne problemy z kontuzjami czołowych graczy, w lidze ma niezwykle trudną sytuację i ostatnie czego im trzeba to kolejne, mało istotne mecze pucharowe.
Poniżej 3 bramki (under 3 bramki, zwrot przy dokładnie trzech golach)
Arsenal wygra dokładnie jedną bramką (remis przy handicapie europejskim 1:0)

Typ użytkowników

Wszystkich typów 0
1260 PLN

Dwa Trzy bonusy na start, o łącznej wartości 1225 1260 PLN. Kod rejestracyjny: MEGABONUS

3100 PLN

"Pakiet Pudziana" w wysokości 3000 PLN na start gry oraz "Siano wraca", czyli 100 PLN bez ryzyka