śr. waga: 75 kg
śr. wzrost: 181.1 cm
śr. wiek: 27.8 lat
Arsenal Londyn

Arsenalowi po raz pierwszy od 2011 roku udało się zdobyć trzy punkty po tym jak przegrywał w pierwszej połowie. Wtedy 5:3 pokonał Chelsea.
Gabriel Martinelli, który strzelił pierwszego gola przeciwko West Ham to czwarty najmłodszy zawodnik Kanonierów, który zdobył bramkę w lidze po Fabregasie, Gnabry’m i Oxlade-Chamberlainie.
Od swego debiutu w PL w lutym 2018 roku Pierre-Emerick Aubameyang zdobył w lidze 43 gole, to najlepsze osiągnięcie obok Jamie Vardy’ego od tego czasu.
Już w pierwszej połowie z powodu kontuzji z boiska zszedł Kieran Tierney, którego zastąpił Sead Kolasinac. Ani minuty nie zagrał strzelec gola z Brighton Alexandre Lacazette.
Manchester City

W historii Premier League jeszcze nie zdarzyło się by tytuł zdobyła drużyną mająca 14 punktów straty do lidera po zakończeniu kolejki ligowej, a tyle po porażce z United mają piłkarze City.
32 punkty po pierwszych 16 meczach w sezonie to najgorszy bilans w karierze trenerskiej Josepa Guardioli.
W gorszej dyspozycji jest ostatnio Raheem Sterling, który po siedmiu golach w pierwszych dziesięciu spotkaniach sezonu w następnych sześciu zdobył już tylko jednego gola.
Z powodu kontuzji w drugiej połowie boisko musiał opuścić John Stones, który w tym sezonie zagrał w ledwie dziewięciu spotkaniach ligowych.

Dyskusja 0

Forma zespołów

Nasze typy

Obie drużyny strzelą - both to score Kurs na wygraną Manchesteru City jest zaskakująco niski. Nawet bowiem jeśli weźmiemy pod uwagę to, że Arsenal w pierwszej połowie meczu z WHU grał bardzo słabo, a zwycięstwo z beznadziejnymi po przerwie Londyńczykami wcale nie musi oznaczać na Emirates powrotu do normalności, to przecież drużyna Guardioli również ma swoje problemy. W najgorszym, dla kibiców Kanonierów, razie drużyna Ljunberga powinna walczyć, a biorąc pod uwagę defensywne problemy gości powinniśmy zobaczyć w tym meczu bramki dla obu ekip.
Arsenal +1.5 (Arsenal nie przegra dwiema bramkami) Przebieg tego meczu to spora niewiadoma, bo trudno powiedzieć jak zaprezentuje się Arsenal, ale w obecnej sytuacji Kanonierów stać na wyrównaną walkę z rywalem, który ostatnio mocno zawodzi w lidze.
Manchester City wygra dokładnie jedną bramką (remis przy handicapie europejskim -1) The Citizens mają dużo większe szanse na wygraną, która jednak nie powinna im przyjść łatwo.

Typ użytkowników

Wszystkich typów 0

Tabela ligowa - Premier League

Strzelcy - Premier League

1260 PLN

Dwa Trzy bonusy na start, o łącznej wartości 1225 1260 PLN. Kod rejestracyjny: MEGABONUS

3100 PLN

"Pakiet Pudziana" w wysokości 3000 PLN na start gry oraz "Siano wraca", czyli 100 PLN bez ryzyka