śr. wiek: 28.2 lat
Betis Sevilla

Absencje Absencje

Mecze bezpośrednie (H2H)

Betisowi udało się zdobyć tylko honorową bramkę i drużyna z Andaluzji przegrała z Valencią 1:2. Był to już szósty kolejny mecz Betisu bez zwycięstwa w lidze.
Serię pięciu meczów bez gola w La Liga przerwał Loren Moron, który zdobył swojego dziewiątego gola w tym sezonie i nadal jest najskuteczniejszym graczem zespołu.
Do kadry na mecz z Realem powinien wrócić zawieszony ostatnio Marc Bartra. W kadrze nie było kontuzjowanych Laineza i Juanmiego.

Real przerwał serię trzech meczów bez zwycięstwa we wszystkich rozgrywkach i dzięki dobrej grze w drugiej połowie pokonał w El Clasico Barcelonę 2:0.
Vinicius junior został najmłodszym graczem obu zespołów od czasu Lionela Messiego w 2007 roku, który strzelił gola w spotkaniu przeciwko odwiecznemu rywalowi. W pierwszym spotkaniu po kontuzji bramkę zdobył także Mariano Diaz.
Do kadry będzie mógł wrócić zawieszony ostatnio Rodrygo. Kolejna kontuzja Edena Hazarda wymusiła konieczność przeprowadzenia operacji w USA. Nie wiadomo kiedy Belg będzie gotowy do gry.

Dyskusja 0

Forma zespołów

Nasze typy

Real Madryt wygra Los Blancos dość niespodziewanie przerwali kiepską serię wygrywając u siebie El Clasico. Może to być przełomowe spotkanie dla Realu, który ostatnio nie grał najlepiej. Kolejny rywal, Betis Sevilla, nie gra najlepiej, o czym świadczy choćby przegrana z nie najlepszą ostatnio Valencią. Choć więc co do Realu nadal można zgłaszać uzasadnione wątpliwości drużyna Zidane’a raczej nie straci punktów w kolejnym meczu po wygranej z Barcą, zwłaszcza grają przeciwko rywalowi, który nie wygląda ostatnio najlepiej.
Powyżej 2.5 bramki Mimo kryzysu Betis ma w swoich szeregach zawodników, którzy mogą w takim meczu zdobyć bramkę. Typujemy zatem, że ekipie z Andaluzji uda się w tym spotkaniu trafić przynajmniej raz, a Real też strzeli w nim bramkę.
Real wygra dokładnie jedną bramką (remis przy handicapie europejskim -1) Stawiamy na minimalną wygraną Królewskich, którzy mogą mieć w tym spotkaniu problemy.