typy bukmacherskie

13 typów
Najwyżej ocenione
Najnowsze
Typ: Manchester City -1.5 bramki (Manchester City wygra przynajmniej dwoma golami)1.75STS

Mistrz Danii na jesieni grał całkiem dobrze, niespodziewanie wychodząc z grupy. Trafił jednak na bardzo słabo dysponowany w tym czasie Manchester United i przeciętne Galatasaray, będąc zdecydowanie gorszym od Bayernu. Te wyniki obecnie nie powinny mieć większego znaczenia, bo obrońcy tytuł właśnie odzyskują właściwy rytm. Ekipa Guardioli we wtorek zagra w pełnym składzie, a ostatnie ligowe potyczki pokazują, że City jest w bardzo dobrej formie. Goście z pewnością będą chcieli uzyskać przewagę już w pierwszym spotkaniu, by oszczędzić siły na trudne spotkania ligowe, dlatego spodziewamy się tu zdecydowanej wygranej faworyta.

avatarRedakcja
17
Typ: City wygra mecz150.00Superbet

Specjalna oferta powitalna Superbet dla użytkowników Meczyki.pl! Wystarczy zagrać za min. 2 PLN na wygraną Man. City z Kopenhagą, aby odebrać 300 PLN ekstra freebetu za trafiony typ - <a href="https://www.meczyki.pl/newsy/kurs-150-0-na-wygrana-manchesteru-city-z-kopenhaga-w-superbet/232678-n">DOWIEDZ SIĘ, JAK ODEBRAĆ</a>

avatarRedakcja
11
Typ: Manchester City - Wygrana1.26Betclic
avatar_mlodziutki
29
Typ: Wygrana Manchester City1.26Betclic

Świetna forma Manchesteru City w lidze powinna przełożyć się na wyjazdowy mecz w lidze mistrzów. Pep Guardiola ma do dyspozycji wszystkich zawodników i jak na luty przyszło jego drużyna powinna rozjechać gospodarzy.

avatarK4mil16
19
Typ: City
avatarGALANONIM
9

Kto wygra mecz?

Wybierz swoją drużynę

Trendy meczowe

FC Kopenhaga vs. Manchester City
  • 5 ostatnich
  • 10 ostatnich
  • 15 ostatnich

Statystyki z ostatnich 10 meczów (średnia)

FC Kopenhaga vs. Manchester City

Forma zespołów

FC Kopenhaga vs. Manchester City

Mecze bezpośrednie

FC Kopenhaga vs. Manchester City

przewidywane Składy

FC Kopenhaga vs. Manchester City