Brak absencji

Mecze bezpośrednie (H2H)

Francja

Francja

Francuzi jak dotąd są na tym turnieju sporą zagadką, bo po pierwszym, znakomitym spotkaniu z Niemcami, który powinni wygrać wyżej niż 1:0, zagrali dwa słabsze spotkania. Najpierw niespodziewanie zremisowali z Węgrami, a następnie zaliczyli podobny wynik w starciu z Portugalczykami.
Dwa pierwsze spotkania były słabsze w wykonaniu powracającego do kadry Karima Benzemy, ale w trzecim pokazał się on z bardzo dobrej strony. Wiele pochwał skierowano z kolei w stronę Kyliana Mbappe, który jednak na razie nie strzelił ani jednego gola na tym turnieju. W trzecim spotkaniu Didier Dechamps zrezygnował z ćwiczonego ostatnio ustawienia 4-3-1-2 na rzecz klasycznego 4-2-3-1, niespodziewanie stawiając na prawej obronie na Julesa Kounde kosztem Benjamina Pavarda.
Zagadką przed spotkaniem ze Szwajcarami będzie to czy selekcjoner mistrzów świata powróci do tego ustawienia, w którym niecodzienną rolę spełnia również środkowy pomocnik Corentin Tolisso, będący zapewne odpowiednikiem Blaise’a Matuidiego, choć po drugiej stronie boiska. Wiadomo, że Deschamps nie będzie mógł skorzystać z Ousmane Dembele, który całkiem obiecujące fragmenty w meczu z Węgrami okupił kolejną kontuzją.
Szwajcaria

Szwajcaria

Szwajcarzy najpierw kompletnie rozczarowali zdobywając przeciwko Walii ledwie jeden punkt, mimo sporej przewagi, a następnie gładko przegrali z Włochami 0:3. W ostatnim spotkaniu fazy grupowej pewnie pokonali jednak Turcję 3:1 i zagrają w ⅛ Euro 2020.
W ostatnim spotkaniu fazy grupowej przebudzili się Xherdan Shaqiri i Haris Seferovic. Drugi z nich był słusznie atakowany po wcześniejszych spotkaniach, za zmarnowane sytuacje, przeciwko Turkom strzelił pierwszego gola. Trzy asysty w tym meczu zaliczył Steven Zuber, który przeciwko Walii nie zagrał, a z Włochami wszedł w drugiej połowie.
Należy się zatem spodziewać, że gracz Eintrachtu utrzyma swoją pozycję co wiąże się ze spodziewanym cofnięciem Ricardo Rodrigueza na środek obrony. Na drugiej stronie całkiem nieźle pokazał się Widmer, rywalizujący teraz o miejsce w jedenastce z Kevinem Mbabu.

0
Francja wreszcie przypomni wszystkim o swojej sile i wygra wysoko.
0
A ja myślę że czeka nas dziś wielka sensacja, jakaś przypadkowa czerwona kartka dla francuzów w pierwszych minutach, później nerwy i w drugiej połowie druga czerwień. 1:2 dla Szwajcarii.
28 cze 2021 | 10:13
0:0
0
Oj beda sie meczyc Francuzi, oj beda.. W dogrywce tam bedzie 1:0 ale 90min na 0:0, czegos mi im w tym Euro brakuje, to nie Ci sami Francuzi co w 2018.
0
Latwo lekko i przyjemnie. Francja przejedzie sie po Szwajcarach.
28 cze 2021 | 07:05
0
Chciałeś powiedzieć po zawodnikach którzy reprezentują Szwajcarię tak? :)

Nasze typy

Francja -1 (Francja wygra przynajmniej dwiema bramkami, zwrot przy wygranej jedną bramkami) Przed startem turnieju Francuzi byli uważani za głównego faworyta imprezy. W pierwszym meczu pokazali się z bardzo dobrej strony, wygrywając z Niemcami i mając w tym spotkaniu niemal pełną kontrolę. W dwóch kolejnych starciach nie grali już tak dobrze, a remis z Węgrami nie wystawia im wysokiej noty. Widać, że Trójkolorowi również mają problemy, albo zwyczajnie - podobnie jak na Mistrzostwach Świata - czekają do meczów w wyższej fazie rozgrywek, nie przemęczając się zbytnio w tych pierwszych. Szwajcarzy to dla nich rywal niewygodny, bo Helweci z jednej strony są dość dobrze zorganizowani, a z drugiej - patrząc na ich linię ataku - niezwykle łatwo ich zlekceważyć. Zespół Petkovica jednak w fazie grupowej nie zaimponował: remisując z Walią i doznając wysokiej porażki z Włochami. Ekipa Deschampsa powinna sobie zatem z nimi poradzić, choć warto się ubezpieczyć od zwykłego zwycięstwa, w razie gdyby Francuzi znów zagrali w trybie ekonomicznym.
Kurs: 1.89
Poniżej 2.5 bramki Szwajcarzy mogą w tym meczu nie strzelić ani jednej bramki, o ile bowiem w destrukcji grają jeszcze dobrze o tyle w ataku nie mają zbyt wielkiego potencjału, zwłaszcza w meczach z dużo silniejszymi rywalami. Francuzom będzie zależało na komfortowym zwycięstwie, niekoniecznie na absolutnej dominacji, dlatego w tym meczu może nie paść wiele bramek.
Kurs: 1.72
Francja wygra dokładnie dwiema bramkami (remis przy handicapie europejskim -2) Typujemy komfortowe zwycięstwo Trójkolorowych w kontrolowanym spotkaniu.
Kurs: 4.5

Typ użytkowników

Wszystkich typów 0

2720 PLN

600 PLN bez ryzyka, 20 PLN bez depozytu i 2100 PLN od wpłaty!

584 PLN

Z kodem promocyjnym MECZYKI cashback 500 PLN + freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę + bonus 50 PLN