Belgia U21

Niepewni Niepewni
Brak niepewnych

Mecze bezpośrednie (H2H)

To Hiszpanie jako pierwsi strzelili Włochom gola, ale do przerwy już remisowali, a w drugiej połowie gospodarze turnieju strzelili im jeszcze dwie bramki i pewnie pokonali rywala 3:1.
Gol Daniego Ceballosa z pierwszej połowy może być jednym z kandydatów do gola kolejki, bo gracz Realu Madryt ładnie uderzył z dystansu. Hiszpanie oddali jednak mniej strzałów na bramkę i zasłużenie przegrali.
Zamiast awizowanego w pierwszym składzie Pola Liroli na prawej obronie zgarał Martin Aguirregabiria. W środku pola obok Ceballosa zagrał Zubeldia, a nie Merino, który wszedł dopiero w drugiej połowie.
Belgia U21

Belgia U21

Belgowie dość szybko strzelili Polakom gola, ale później zagrali kiepsko w obronie, stracili aż trzy bramki i gol w końcówce już zupełnie nic im nie dał.
Pierwszego gola na turnieju zdobył napastnik Toulouse Aaron Leya. Uważany za największą gwiazdę drużyny Dodi Lukebakio zanotował asystę przy bramce obrońcy Coolsa.
W środku pola obok Heynena zagrał gracz HSV Orel Mangala. W podstawowym składzie wbrew zapowiedziom zabrakło Amuzu, zagrał za to Isaac Mbenza.

Dyskusja 0

Forma zespołów

Nasze typy

Hiszpania wygra Obie drużyny zaliczyły na Mistrzostwach falstart, ale nie ulega wątpliwości, że to Hiszpanie mają większy potencjał. Belgowie grają bardzo niefrasobliwie w obronie, w dodatku o ile przeciwko Polakom wydawali się mieć przewagę w jakości czysto piłkarskiej to nie ma o tym mowy w meczu z Hiszpanami, którzy przywieźli do Włoch bardzo mocny skład i powinni wygrać ten mecz.
Powyżej 2.5 bramki (over 2.5) Patrząc na słabość Belgów w defensywie i ofensywny potencjał Hiszpanów w tym spotkaniu powinniśmy zobaczyć kilka bramek.
Hiszpania -1.5 (Hiszpania wygra przynajmniej dwiema bramkami) To bardzo ważny mecz dla Hiszpanów, którzy tym razem powinni zagrać zdecydowanie lepiej i pewnie pokonać Belgów.

Typ użytkowników

Wszystkich typów 0

Tabela ligowa - Mistrzostwa Europy U21

Strzelcy - Mistrzostwa Europy U21

1260 PLN

Dwa Trzy bonusy na start, o łącznej wartości 1225 1260 PLN. Kod rejestracyjny: MEGABONUS

1145 PLN

Zakład bez ryzyka 100 125 PLN + darmowy zakład za 20 PLN + bonus od pierwszej wpłaty 1000 PLN

3100 PLN

"Pakiet Pudziana" w wysokości 3000 PLN na start gry oraz "Siano wraca", czyli 100 PLN bez ryzyka