Brak niepewnych

Mecze bezpośrednie (H2H)

Hoffenheim

Hoffenheim

Choć drużyna Alfreda Schreudera dała się niemal kompletnie zdominować Bayerowi tne oddał tylko dwa celne strzały na ich bramkę, a w spotkaniu nie padł żaden gol.
Hoffenheim wygrało zaledwie jedno spotkanie z ostatnich siedmiu ponosząc aż cztery porażki.
W zespole od razu w podstawowym składzie zadebiutował Holender Jurgen Locadia, którego Hoffenheim wypożyczyło z Brighton gdzie kompletnie się nie sprawdził.
SC Freiburg

SC Freiburg

Po pierwszej połowie drużyna z Fryzji prowadziła 1:0 po golu samobójczym, ale w drugiej odsłonie zdecydowanie lepsze były Kozły z Kolonii, które wygrały spotkanie 2:1.
W przerwie reprezentacyjnej drużyna Christiana Streicha grała ze szwajcarskim Aarau i wygrała 4:2. Dwie bramki zdobył Yoric Ravet.
W ostatnich dniach okienka Freiburg pozyskał z Hoffenheim Vincenzo Grifo, który wraca do zespołu, ale jednocześnie na mocy zapisu w kontrakcie nie będzie mógł on zagrać przeciwko swojej byłej drużynie.

Dyskusja 0

Forma zespołów

Nasze typy

Obie drużyny strzelą - both to score Freiburg zaczął nowe rozgrywki całkiem nieźle i w trzech meczach zdobył aż siedem bramek. Hoffenheim jest oczywiście faworytem tego starcia, ale to nowa drużyna, która dopiero szuka swojej drogi po odejściu Juliana Nagelsmanna i choć w ofensywie nadal jest niezła w obronie może mieć te same, albo nawet większe, problemy co kiedyś.
Freiburg nie przegra (X2)

Typ użytkowników

Wszystkich typów 0

Tabela ligowa - Bundesliga

1260 PLN

Dwa Trzy bonusy na start, o łącznej wartości 1225 1260 PLN. Kod rejestracyjny: MEGABONUS

3100 PLN

"Pakiet Pudziana" w wysokości 3000 PLN na start gry oraz "Siano wraca", czyli 100 PLN bez ryzyka