Cagliari

Cagliari

Absencje Absencje

Mecze bezpośrednie (H2H)

Choć Nerazzurri nadal są w serii trzynastu meczów bez porażki ostatnie dwa remisy z całą pewnością są dla nich kiepskimi wynikami, bo do Juventusu tracą już cztery punkty.
Inter w tym sezonie był na prowadzeniu przez 917 minut we wszystkich meczach. W pierwszej połowie poprzedniego sezonu Nerazzurri prowadzili przez 578 minut spotkań.
Cagliari

Cagliari

Cagliari zatrzymało serię czterech porażek z rzędu w lidze, ale drużyna z Sardynii nadal nie wygrała żadnego z sześciu ostatnich spotkań z rzędu.
Po powrocie do gry Pisacane do roli rezerwowego wrócił też Sebastian Wałukiewicz, który zagrał w tym sezonie tylko w jednym spotkaniu ligowym: przeciwko Juventusowi, przegranym 0:4.

Dyskusja 0

Forma zespołów

Nasze typy

Inter -1 (Inter wygra przynajmniej dwiema bramkami) Mimo odrobienia straty w meczu z Brescią Cagliari nadal nie wygląda dobrze i choć Inter również w ostatnich dwóch meczach grał słabo. Nerazzurri i tak jednak mają spore szanse na zdecydowane zwycięstwo nad coraz bardziej słabnącymi Sardyńczykami.
Inter wygra pierwszą połowę i cały mecz
Inter wygra dokładnie dwiema bramkami (remis przy handicapie europejskim -2)