Jagiellonia Białystok

Wisła Płock

Wisła Płock

Absencje Absencje

Trzecie spotkanie z rzędu wygrali piłkarze Jagiellonii, którzy tym razem pokonali na wyjeździe Cracovię 1:0. Bramkę w końcówce zdobył Mystkowski.
Już w pierwszej połowie z powodu kontuzji boisko musiał opuścić obrońca Bogdan Tiru, którego zastąpił Kadlec. Od gry odpocznie Romańczuk, który zobaczył ósmą żółta kartkę.
Wisła Płock

Wisła Płock

Choć Wisła Płock prowadziła u siebie z Koroną później straciła aż cztery gole i zdecydowanie przegrała z rywalem 1:4.
Do gry powinien wrócić zawieszony ostatnio za kartki Rasak. W kadrze nie pojawił się Rafał Wolski, na którego występ nastawiali się obserwatorzy.

Nasze typy

Jagiellonia wygra Już przed przerwą Jagiellonia pokazywała się z dobrej strony, a z kolei Wisła Płock słabo zaczęła grę po przerwie. Wygląda na to, że ten mecz to idealna okazja by zgarnąć kolejne trzy punkty.
Obie drużyny strzelą - NIE
Jagiellonia wygra dokładnie jedną bramką (remis przy handicapie europejskim -1)

Typ użytkowników

Wszystkich typów 0

Tabela ligowa - Ekstraklasa

1260 PLN

Dwa Trzy bonusy na start, o łącznej wartości 1225 1260 PLN. Kod rejestracyjny: MEGABONUS

1145 PLN

Zakład bez ryzyka 100 125 PLN + darmowy zakład za 20 PLN + bonus od pierwszej wpłaty 1000 PLN

3100 PLN

"Pakiet Pudziana" w wysokości 3000 PLN na start gry oraz "Siano wraca", czyli 100 PLN bez ryzyka