typy bukmacherskie

3 typy
Najwyżej ocenione
Najnowsze
Typ: Portugalia wygra1.72Fortuna

Szanse na wyjście z grupy Korei Południowej są już mocno ograniczone, a drużyna Paulo Bento dotąd nie pokazała nic co mogłoby wskazywać na szanse jego drużyny w starciu z rodakami. Oczywiście Portugalia wcale nie musi wygrać tego spotkania, by zapewnić sobie pierwsze miejsce w grupie, ale biorąc pod uwagę umiejętność kontrolowania gry połączoną z dużymi błędami w obronie zespołu z Azji spodziewamy się tu raczej kolejnego zwycięstwa drużyny Fernando Santosa.

avatarRedakcja
Typ: Obie drużyny strzelą - NIE2.02STS

Ofensywny lider ekipy z Korei, Heung Min-Son jest w kiepskiej dyspozycji i widać po nim oznaki długiego leczenia urazu, a obrona portugalska prawdopodobnie nie będzie miała problemów z dobrze grającym głową Gue-Sungiem. Defensywa jest zresztą najmocniejszą formacją ekipy Santosa i choć Portugalia straciła aż dwa gole w starciu z Ghaną tym razem powinna zakończyć mecz na zero z tyłu.

avatarRedakcja
Typ: Portugalia ewygra dokładnie dwiema bramkami (remis przy handicapie europejskim -2)48.00Superbet

Portugalia powinna kontrolować przebieg spotkania, a Koreańczycy nie wydają się mieć większych argumentów, by im zagrozić. Najbardziej prawdopodobnym rezultatem tego spotkania jest dwubramkowe zwycięstwo faworyta.

avatarRedakcja

Kto wygra mecz?

Wybierz swoją drużynę

Trendy meczowe

Korea Południowa vs. Portugalia
  • 5 ostatnich
  • 10 ostatnich
  • 15 ostatnich

Statystyki z ostatnich 10 meczów (średnia)

Korea Południowa vs. Portugalia

Forma zespołów

Korea Południowa vs. Portugalia

Mecze bezpośrednie

Korea Południowa vs. Portugalia

przewidywane Składy

Korea Południowa vs. Portugalia