7 typów
Najwyżej ocenione
Najnowsze
Typ: ŁKS nie przegra (X2)2.00Fortuna

Skazywany na spadek ŁKS dokonał kilku ciekawych wzmocnień i wyglądał nieźle w meczach kontrolnych, strzelając sporo bramek. Ich pierwszy rywal, czyli Korona, przegrał trzy ostatnie spotkania towarzyskie, a w końcówce 2023 roku drużyna nie grała dobrze. Kielczanie zdecydowanie zawodzili w meczach domowych, bo wygrali zaledwie dwa z ośmiu spotkań i jeśli potwierdzi się lepsza forma ekipy z Łodzi to ma ona spore szanse nawet na trzy punkty.

Typ: Korona Kielce wygra, dokłądnie jedną bramką

Już w 5 minucie Korona obejmie prowadzenie, po wykorzystaniu sytuacjii sam na sam z bramkarzem. W 60 minucie Łodzianie wyruwnają dzięki znakomitej kontrze. W 85 minucie piłkarze Korony po pieknym golu z głowy strzelą gola na wage zwycięstwa. Korona Kielce 2-1 ŁKS Łódź.