2 typy
Najwyżej ocenione
Najnowsze
Typ: Stal Mielec nie przegra (X2)1.65STS

Stal Mielec zagrała dwa świetne spotkania po przerwie reprezentacyjnej. O ile wyjazdowa wygrana z Miedzią nie była niespodzianką to już zwycięstwo 4:2 z Pogonią należy określić jako znakomity wynik. W Stali ostatnio wszystko gra i drużyna ma teraz duże szanse na ogranie Korony na wyjeździe. Kielczanie w ostatni weekend uratowali punkt z Zagłębiem, po golu w doliczonym czasie gry, ogólnie jednak nie wygrali żadnego z pięciu ostatnich meczów i przy obecnej formie gości nie zapowiada się by mieli tę passę przerwać.

avatarRedakcja
Typ: Stal Mielec wygra, mecz bez remisu (Stal Mielec wygra, zwrot w przypadku remisu) 2.20Superbet

Sześć goli w ostatnich dwóch meczach to statystyka znakomita, zwłaszcza jak na taką drużynę jak Stal, która raczej nie imponuje w ofensywie. Drużyna jest w znakomitej dyspozycji i ma tu duże szanse na zwycięstwo.