śr. wzrost: 183.2 cm
śr. wiek: 28.3 lat

Mecze bezpośrednie (H2H)

Macedonia Północna

Macedończycy w drugiej połowie zdobyli gola kontaktowego i mieli kilka okazji do strzelenia gola, ale ostatecznie nie wyrównali i przegrali drugie spotkanie z rzędu, tym razem z Ukrainą 1:2.
Debiutujący na wielkiej imprezie zespół z Bałkanów stracił szanse na zajęcie choćby trzeciego miejsca i po trzecim meczu pożegna się z Euro 2020. W drugim spotkaniu z podstawowego składu wypadł Trajkovski, a obok Pandeva jako środkowy napastnik wystąpił Elmas.
Holandia

Holandia

Holendrzy tym razem zagrali lepiej w defensywie i pozwolili rywalom na zaledwie jeden strzał na bramkę. Sami byli nieskuteczni, bo zarówno Depay, jak i Weghorst mieli dobre okazje do strzelenia gola jednak strzelili dwie bramki i pewnie pokonali Austrię 2:0.
Do kadry powrócił kontuzjowany ostatnio Mathijs de Ligt, który zagrał 90 minut, grając obok de Vrija i Blinda. Pozycję w podstawowym składzie zachować Patrick van Aanholt, który rywalizuje o nią z Wijndalem. Dobrą zmianę w drugiej połowie dał Donyell Malen, który zaliczył asystę.