Burnley FC

Absencje Absencje
Niepewni Niepewni
Brak niepewnych

Manchester United przegrał dziewiąty mecz wyjazdowy z szesnastu ostatnio rozegranych, w aż ośmiu z tych spotkań drużyna nie strzeliła żadnego gola.
Poważnej kontuzji doznał Marcus Rashford, który nie zagrał w meczu z Liverpoolem i niewykluczone, że będzie pauzował przez następne 2-3 miesiące.
Burnley FC

Burnley FC

Burnley udało się wygrać zaledwie po raz trzeci na 77 przypadków gdy do przerwy drużyna przegrywała. We wszystkich tych przypadkach drużyna zaliczała komplet punktów na swoim stadionie. Przy okazji przerwała też serię czterech porażek z rzędu.
Z kadry po raz kolejny wypadł Johann Gudmundsson, który po raz kolejny ma problem z urazem uda. Islandczyk rozegrał w tym sezonie tylko siedem meczów.

Dyskusja 0

Forma zespołów

Nasze typy

Poniżej 2.5 bramki (under 2.5) Bez Rashforda United mogą mieć duże problemy ze strzelaniem goli. Burnley po dobrej drugiej połowie niespodziewanie pokonało Leicester co powinno ich nastawić pozytywnie w następnym spotkaniu. Drużyna Seana Dyche’a powinna jednak w meczu z United wrócić do tego z czego była znana w poprzednich latach, czyli solidnej gry w defensywie. Jeśli jej się to uda może sprawić duże problemy faworytom.
Poniżej 2.5 bramki (under 2.5)
Manchester United zremisuje pierwszą połowę i wygra mecz

Typ użytkowników

Wszystkich typów 0

Tabela ligowa - Premier League

1500 PLN

TYLKO DO KOŃCA WRZEŚNIA! 1500 PLN we wszystkich bonusach, w tym zakład bez ryzyka 231 PLN!

3100 PLN

"Pakiet Pudziana" w wysokości 3000 PLN na start gry oraz "Siano wraca", czyli 100 PLN bez ryzyka

Tydzień bez ryzyka dla nowych graczy w Superbet. Cashback 500 PLN + 50 PLN na start