West Ham United

Absencje Absencje
Niepewni Niepewni
Brak niepewnych

Choć Norwich prowadziło z rywalem nie zdołało utrzymać przewagi i przegrało z Watfordem 1:2 minimalizując swoje szanse na utrzymanie.
Nie można jednak myśleć o utrzymaniu skoro w meczu z Watford przerywa się serię siedmiu godzin i 53 minut bez strzelonej bramki. Jej autor Emiliano Buendia strzelił pierwszego gola wykorzystując dopiero 37 strzał celny w tym sezonie.

West Ham przegrał aż cztery z ostatnich sześciu spotkań ligowych. Cztery punkty zdobyte we wcześniejszych dwóch meczach dają Młotom jednak przewagę nad strefą spadkową.
Po urazie do kadry wrócił Sebastien Haller, który zagrał przez niemal 30 minut spotkania w drugiej połowie. W zespole nie było za to Andersona i Snodgrassa.

0
Fabiański na 0 z tyłu i Młoty sięgną po 3 pkt.

Nasze typy

West Ham wygra Choć Londyńczycy grają w kratkę i tak spisują się lepiej niż ostatnie w tabeli Norwich, którego szanse na utrzymanie są minimalne. Piłkarze Młotów powinni skorzystać ze słabej dyspozycji rywala i tak jak Brighton niedawno, pokonać go na jego stadionie, przybliżając się do utrzymania.
Powyżej 2.5 bramki
West Ham wygra dokładnie jedną bramką (remis przy handicapie europejskim -1)

Typ użytkowników

Wszystkich typów 0

Tabela ligowa - Premier League

Strzelcy - Premier League

1260 PLN

Dwa Trzy bonusy na start, o łącznej wartości 1225 1260 PLN. Kod rejestracyjny: MEGABONUS

3100 PLN

"Pakiet Pudziana" w wysokości 3000 PLN na start gry oraz "Siano wraca", czyli 100 PLN bez ryzyka