śr. waga: 75 kg
śr. wzrost: 183.4 cm
śr. wiek: 27.4 lat
Piast Gliwice

Gliwiczanie już od 11 minuty musieli grać w dziesiątkę co nie pozostało bez wpływu na grę zespołu przeciwko będącej w dobrej formie Cracovii, która strzeliła dwie bramki i wygrała 2:0.
Po raz pierwszy w tym sezonie w Piaście zagrał Tomasz Jodłowiec, który po wypożyczeniu wrócił do Legii, ale ponownie stał się graczem Piasta, tym razem definitywnie.
Oczywiście w kolejnym spotkaniu nie zagra ukarany czerwoną kartką Rymaniak. W kadrze nie było także Aquino, Konczkowskiego i Czerwińskiego.
Raków Częstochowa

Częstochowianie zagrali solidnie w w defensywie, już do przerwy prowadzili 1:0, a w drugiej połowie strzelili jeszcze jednego gola i pokonali Arkę 2:0.
Swojego pierwszego gola po powrocie do Ekstraklasy zdobył Jarosław Jach, któremu po odejściu z Zagłębia nie poszło ani w Palace, ani w Turcji.
Jach powinien być pewnym punktem defensywy Rakowa do czasu aż do kadry nie wróci Niewulis. Trzeciego gola w sezonie zdobył Brown Forbes.

Dyskusja 0

Forma zespołów

Nasze typy

Piast wygra Gliwiczanie mieli ostatnio pecha do szybkiej czerwonej kartki, nawet w dziesiątkę potrafili jednak atakować i stwarzali sytuacje. To nadal niezły zespół jak na poziom Ekstraklasy i choć Raków bywa zespołem niewygodnym to jednak gospodarze powinni w tym spotkaniu zdobyć trzy punkty.
Poniżej 2.5 bramki (under 2.5)
Piast wygra dokładnie jedną bramką (remis przy handicapie europejskim 0:1)

Typ użytkowników

Wszystkich typów 0

Tabela ligowa - Ekstraklasa

1260 PLN

Dwa Trzy bonusy na start, o łącznej wartości 1225 1260 PLN. Kod rejestracyjny: MEGABONUS

3100 PLN

"Pakiet Pudziana" w wysokości 3000 PLN na start gry oraz "Siano wraca", czyli 100 PLN bez ryzyka